Královskému řádu Viktoriině se říká polibek smrti z jednoduchého důvodu. Pokud totiž královna Alžběta II. jeho členem jmenuje nějakého zaměstnance královské rodiny, většinou to znamená, že ve své funkci definitivně končí. Když si tedy jména Natashy Archer na seznamu vyznamenaných všimli fanoušci královské rodiny, okamžitě začali spekulovat o výpovědi.

Mluvčí Kensingtonského paláce, rezidence Williama (36) a Kate, tyto spekulace ostře odmítl. „Je to nesmysl. Natasha jde na mateřskou dovolenou,“ oznámil.

Vášně krotí i blog Gert´s Royals, který se královské rodině dlouhodobě věnuje. Podle něj se ocenění uděluje nejen končícím zaměstnancům, ale i těm, co už mají něco odslouženo. „Navíc si myslím, že když někdo končí, dostane vyznamenání až po odchodu, ne před ním,“ píše se na blogu.

Natasha Archer byla pravou rukou Williama a Kate od roku 2007. Dlouhých 11 let tak byla vévodkyni k dispozici jako stylistka a osobní asistentka. Před týdnem porodila syna Thea. Otcem je dvorní fotograf královské rodiny Chris Jackson.

Fotogalerie
37 fotografií