Meghan opět vyrazila pomoci s vařením chudým lidem do komunitní kuchyně Hubb Community Kitchen, kterou dlouhodobě podporuje. Znovu se zde setkala mimo jiné s pozůstalými tragického požáru budovy Grenfell Tower, a chvílemi si dokonce jemně hladila těhotenské bříško.

I když ale mířila za plotnu, rozhodně se na veřejnosti neukázala jako šmudla. Naopak jí to v šatech burgundské barvy se sametovým límečkem velmi slušelo. K nim zvolila černé punčochy a kotníčkové boty na podpatku stejné barvy. Aby venku neprochladla a spolu s ní ani miminko, které nosí pod srdcem, oblékla si navíc krásný teplý kabát americké značky, rovněž ve vínovém odstínu.

Vánoční Blesk TV magazín v prodeji už v pátek!

Na tom by nebylo nic divného, kdyby velmi podobný model nevytáhla ze skříně v ten samý den i její švagrová, vévodkyně Kate. Ta navštívila univerzitu UCL v Londýně, kde s profesorem McCrorym řešila sociální a emocionální vývoj malých dětí. Oblékla při té příležitosti krátkou, rozjasněnou sukni nad kolena a k ní ladící blejzr. Barvou se ale model velmi podobal oblečení Meghan. Stejně jako ona měla navíc i černé punčocháče i boty.

VIDEO: Harry poprvé o dítěti s Meghan: Nejdůležitější slovo uvízlo v hrdle!

Video
délka: 01:35.96

Harry poprvé o dítěti s Meghan: Nejdůležitější slovo uvízlo v hrdle! Reuters

Kromě toho se vévodkyně shodly i v účesu – choť prince Williama (36) a trojnásobná maminka měla své hnědé kadeře sčesané do ohonu a převázané černou sametovou mašlí, stejně tak choť Harryho (34) měla černé vlasy svázané dozadu. A tak by se klidně mohlo stát, že by si někdo tyto členky královské rodiny na první pohled popletl.

Ještě že dámy nevyrazily na stejnou akci, protože v takovém případě by taková podoba jejich oblečení určitě upoutala ještě víc. Navíc žádná žena není ráda, když se po ní někdo »opičí« v oblékání. Kdyby se kvůli tomu chtěly ale vévodkyně hádat, vyhrála by zajisté Catherine.

Ta totiž tentýž outfit měla již v únoru 2017 během návštěvy Walesu, zatímco její švagrová je v královské rodině v podstatě nováčkem. Přivdala se teprve letos v květnu. Ovšem rozepře mezi nimi ve skutečnosti nejspíš nehrozí. Jak se totiž ukázalo v létě na Wimbledonu, který společně navštívily, rozumí si švagrové velmi dobře.

VIDEO:  Zdálo se, že vévodkyně Meghan si dokázala získat i přízeň samotné královny: Podívejte se, jak to vypadalo, když byly poprvé samy na akci

Video
délka: 02:48.60

Královna Alžběta a vévodkyně Meghan poprvé samy spolu na akci Reuters

 

Fotogalerie
150 fotografií