I když se Meghan přivdala k britskému dvoru již letos v květnu a poctivě si už dávno vyplnila žádost nutnou k získání britského občanství, v očích legislativy zatím stále zůstává americkou občankou.

Jenže kvůli tomu také musí ve Spojených státech platit daně ze všech svých příjmů. Herecké kariéry sice musela vzdát, a tak si na sebe nevydělává, ovšem od královny získává ona, její manžel Harry i další členové královské rodiny, cosi jako kapesné. A právě z něho by tak mohly americké úřady chtít část ukousnout.

Podle zahraničních médií by měla brunetka zaplatit asi 300 tisíc dolarů, tedy v přepočtu 6 milionů korun. V ohrožení je přitom i příjem jejího muže a tedy i svěřenecký fond, který pro něj pomáhala založit jeho matka princezna Diana (†36), a na němž je uloženo v přepočtu 581 milionů korun.

„Je to nejhorší noční můra královské rodiny. Všechno teď musí doložit. Takovou míru finančního odhalení ještě nezažili," uvedl pro Sunday Express královský personál.

Navíc Meghanin přerod z Američanky na právoplatnou občanku Spojeného království může být velmi zdlouhavý a trvat celé roky. Královně Alžbětě se tak nevěsta jejího vnuka dost prodraží...

VIDEO: Harryho Meghan je těhotná: Bříško si pořád kryje!

Video
délka: 00:48
1080p 720p 360p

Harryho Meghan je těhotná: Bříško si pořád kryje! Podívejte se na video! Reuters

Fotogalerie
204 fotografií