Otázkou číslo jedna zůstává, zda Harry a Meghan přivedou na svět chlapce, nebo holčičku. Královská rodina je tradičně tajnůstkářská, pokud jde o zveřejnění podobných detailů. Ostatně ani švagrová Harryho staršího bratra Williama Pippa Middleton (35), která je v posledním měsíci těhotenství, nikomu neprozradila pohlaví očekávaného potomka.

Podle serveru Town& Country se v případě dítěte Harryho a Megan dá sázet na ledacos – od porodní váhy děťátka, přes barvu jeho vlasů až po den v týdnu, během kterého přijde na svět.

VIDEO: Harry poprvé o dítěti s Meghan: Nejdůležitější slovo uvízlo v hrdle!

Video
délka: 01:35
1080p 720p 360p

Harry poprvé o dítěti s Meghan: Nejdůležitější slovo uvízlo v hrdle! Reuters

Sázková kancelář Landbrokes předpokládá, že se Harrymu a Meghan narodí holčička a její jméno bude Victorie, což by byla pocta stejnojmenné britské královně, za jejíž vlády Británie zažívala vrcholný rozkvět. Favoritem mezi chlapeckými jmény je pak Albert, který byl Victoriiným manželem.

Jiné kanceláře nezacházejí v minulosti tak daleko. Podle agentury Betfair se bude holčička nejspíš jmenovat podle Harryho matky Diana s ohledem na to, že pár dal několikrát najevo vůli udržovat Dianin odkaz.

Ostatně některé kameny zdobící Meghanin zásnubní prsten patřily dříve právě Harryho matce. Arthur a Alice se také jeví být možnou volbou, stejně jako Philip, Elizabeth nebo Charles.

Absolutními outsidery na seznamu jmen jsou pak jména Barack, Winston a Beto s kurzem 100:1 a také Brexit s kurzem ještě pětinásobně vyšším. Zda má jít o chlapecké, či dívčí jméno, agentury neuvádějí.

Fotogalerie
52 fotografií