Když byl Harry loni na návštěvě v jedné škole v Chicagu, prozradil studentům, že nikdy v životě nejedl kebab a v poslední době se navíc vzdal pizzy. Leckdo tohle přiznání považoval za zvláštní vzhledem k tomu, že když ještě sloužil v armádě, mohl se utlouct po smaženém kuřeti z fast foodu.

Navíc někdejší šéfkuchař královské rodiny Darren McGrady kdysi práskl, že princové Harry a William (35) vždycky zbožňovali právě pizzu, ale také brambory ve slupce a hamburgery.

O těchto pochoutkách si už ale teď nechává asi jen zdát. Podle zdrojů britských médií totiž radikálně změnil životní styl. V exkluzivní posilovně si zařídil měsíční vstupné za 575 liber (v přepočtu asi 16 tisíc korun) a dal se na zdravou výživu.

S Meghan si koupil výkonný odšťavňovač, na kterém si připravuje zdravé zeleninové a ovocné koktejly čili smoothies. Také se snaží omezit sacharidy a místo nich do jídelníčku zařadit quinou či kapustu. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat a princ, který měl dříve trochu baculaté tváře, už zhubnul více než tři kila a viditelně splaskl.

VIDEO: Ještě nedávno si princ Harry pochutnával na popcornu. I když kvůli zásahu roztomilé holčičky, která ho princi kradla, mu moc nezbylo...

Video
délka: 01:48.87

Princ Harry vtipkoval s drzou holčičkou, která mu ujídala popcorn. Jeho reakce byla dokonalá! hellogiggles.com

Nápad s hubnutím a zdravou výživou mu ale zřejmě do hlavy nenasadil nikdo jiný než jeho americká snoubenka, která se snaží zdravě žít už řadu let. Její maminka Doria Ragland je totiž instruktorkou jógy, a tak i Markle pochopitelně tuto aktivitu zbožňuje. Kromě toho se také věnuje pilates a běhá v zahradách Kensingtonského paláce, stejně jako kdysi zesnulá maminka jejího nastávajícího, princezna Diana (†36).

Ledničku má pak prý obvykle plnou humusu, zelené šťávy, mandlového mléka a pudinku z chia semínek, který si připravuje každý týden. Meghan se navíc vyhýbá i masu. „Snažím se během týdne jíst jako vegan a pak být o víkendech trochu flexibilnější,“ cituje Daily Mail herečku, která si jednou za čas dopřeje i hranolky, víno či zmrzlinu.

Její ideální den, co se týče stravování, ovšem vypadá takto: K snídani vanilkový shake s rozmixovanými borůvkami, salát Nicoise s kousky kozího sýra a plátkem bagetky k obědu a mořské plody k večeři. Není divu, že s takovým režimem se pyšní dokonalou figurou a dokonce prý hubne i dál. Svatební šaty si tak kvůli tomu musela údajně už několikrát nechat upravovat.

VŠE O SVATBĚ HARRYHO A MEGHAN ČTĚTE ZDE>>

Fotogalerie
47 fotografií