Kate porodila v pondělí v 11:01 dopoledne a ještě ten den se na sourozence přišli podívat George (4) a Charlotte (2). Jen sedm hodin po porodu pak vévodkyně ukázala svého synka veřejnosti a pak se s ním a chotěm Williamem vydala z porodnice domů. Ani tam ale moc klidu nemá, jelikož už přijíždějí první návštěvy.

S novorozeným chlapečkem se jako první přijela již v úterý potěšit jeho teta Pippa Middleton (34), která se zhruba za sedm měsíců rovněž stane maminkou. Fotografové ji zachytili, jak do Kensingtonského paláce přijíždí autem. 

Podle zahraničních médií by se z velké řady příbuzných mohli na miminko přijet podívat také strýček Harry (33) se svou nastávající manželkou Meghan Markle (36). A to i přesto, že jméno americké herečky nebylo zahrnuto mezi gratulanty v oficiálním oznámení o narození děťátka.

Údajně ale nešlo o opomenutí ani snahu Meghan vystrnadit. Svatba ale ještě neproběhla, a ona tak oficiálně do rodiny nepatří. Kdyby se prý dítě narodilo až po královské veselce, jméno Markle by nechybělo, tvrdí odborníci na královskou rodinu.

Seznámení s princátkem pak čeká také dědečka Charlese (69), nevlastní babičku Camillu (70), kteří v úterý oznámil, že jsou z vnoučátka nadšení. „Je to velká radost mít další vnouče, ale jediná potíž je v tom, že nevím, jak jim budu stačit," smál se Charles.

Miminko by pak samozřejmě měla poznat také jeho prababička, samotná královna Alžběta II. (92). Jenže ta zatím zůstává ve Windsorském paláci s manželem Philipem (96), který se zotavuje z operace kyčlí.

Fotogalerie: Vévodkyně Kate porodila třetího potomka!…
106 fotografií

 
William s Kate teď mají milou povinnost své rodiny informovat o tom, jaké jméno pro svou třetí ratolest vybrali. Teprve poté ho oznámí i veřejnosti, kterou nechává, aby do poslední chvíle hádala. Žhavým favoritem je zatím jméno Arthur. Trefili se sázkaři, nebo královská dvojice překvapí?

VIDEO: William a Kate představili světu třetího potomka!

Video
délka: 01:40
720p 360p

William a Kate představili třetího potomka! Youtube/The Royal Family Channel

 

Fotogalerie
36 fotografií