Právě o něžné blondýnce se dlouho mluvilo jako o potenciální Harryho budoucí manželce, a tak je víc než přirozené, že právě ona nad nejnovějšími zprávami z paláce zrovna nejásá.

Fotografům se podařilo Cressidu vyfotit jen pár hodin poté, co britská královská rodina zveřejnila vyjádření, podle nějž se mladší syn prince Charlese (69) zasnoubil se svou partnerkou Meghan Markle. Dvojice spolu posléze též zapózovala a nastávající nevěsta se pochlubila krásným prstýnkem. 

VIDEO: Budoucí nevěsta prince Harryho: „Nenechala jsem ho domluvit!“

Video
délka: 00:46.38
Video se připravuje ...

Budoucí nevěsta prince Harryho: „Nenechala jsem ho domluvit!“ @TheBritishMonarchy

Bonas, která se ke královské svatbě zatím nijak vyjádřila, se ten samý večer vypravila na party s londýnskými prominenty. Ve světlemodré róbě, zlatých střevících a v kabátu v námořnické modři jí to moc slušelo. Ovšem při odchodu z akce byste úsměv na její tváři hledali zbytečně. Místo toho se kráska dívala do země a nervózně se rukou dotýkala obličeje. Pak nastoupila do auta a zlaté lokny jí zakryly tvář.

Ačkoliv se očividně ze zásnub Harryho nehroutí, celá věc ji zasáhla. Vždyť ještě před pár lety se po boku prince objevovala právě ona. Cressidu s ním údajně v roce 2012 seznámila její kamarádka a jeho sestřenice, princezna Eugenie (27). Přelétla jiskra a dali se dohromady.

Po celé dva roky tvořili pár a dokonce to vypadalo, že už spolu i zůstanou, jelikož se spolu dokonce objevili na akci jako oficiální dvojice. Spekulovalo se, že veselka je na spadnutí a vévodkyně Kate (35) už dokonce Bonas měla připravovat na její povinnosti. Jenže místo toho přišel rozchod. Šuškalo se, že Harryho pustila k vodě Cressida, jelikož nezvládla přílišnou pozornost médií a kritiku od cizích lidí. Doposud „toho pravého“ nenašla a teď musí sledovat, jak se její expartner žení s jinou, rovněž herečkou.

VIDEO: Co jste nevěděli o princi Harrym?

Video
délka: 01:54.46
Video se připravuje ...

Princ Harry slaví Kristova léta! 33 skutečností, které jste o něm možná nevěděli! Barbora Žižková

Vše o svatbě prince Harryho a Meghan Markle najdete zde >>>

Fotogalerie
110 fotografií