Britské deníky The Guardian a Daily Mail tvrdí, že v roce 2010 americká policie vyslýchala dvě spolupracovnice podnikatele Epsteina. Jednou z nich je podle médií také blondýnka ze slovenských Košic jménem Naďa, která se na internetu prezentuje jako modelka, pilotka a instruktorka létání,

Epstein byl v USA za sex s neplnoletými prostitutkami dosouzen. Finančník tvrdil, že nevěděl o nízkém věku dívek. Odseděl si trest 13 měsíců, ale dosud zůstává registrovaný v seznamu sexuálních delikventů. Podle internetové encyklopedie Wikipedia dělala Marcinková Epsteinovi asistentku.

Marcinková podle Guardianu odmítla vyšetřovatelům odpovědět na otázku, zda se podílela na hledání dívek pro Epsteina. Její oficiální příběh o cestě do služeb Jeffreyho Epsteina je přes kariéru modelky, kterou prý měla v USA rozjet už ve velmi mladém věku. Předváděla modely pro Dior nebo Chanel, píše se na Wikipedii. The Guardian ovšem přichází s poněkud jinou a dost šokující verzí o vývoji její kariéry. „Epstein Marcinkovou koupil od jejích rodičů, když měla 15 let,“ odvolává se na nejmenovanou svědkyni.

Marcinková, která používá také jméno Nadia Marcinko, má v New Yorku firmu, která nabízí letecký výcvik. Epsteinovo jméno se vynořilo v rámci skandálu prince Andrewa. Úřadům se přihlásila Virginia Roberts, která tvrdí, že před lety byla jako neplnoletá sexuální otrokyní u Jeffreyho Epsteina. Před americkým soudem vypověděla, že ji nutili také do sexu s princem Andrewem. Marcinková na žádost o vyjádření dosud slovenskému deníku Nový Čas nereagovala.

Fotogalerie
10 fotografií