Ve čtyři odpoledne se otevřelo prostranství před palácem. Aby všichni mohli sledovat obřad, celá slavnostní událost se bude promítat na velkoplošné obrazovce. A v pět hodin si pár řekl ANO.

Během obřadu byla celá královská rodina velice dojata. Stefanie a Albertova mladší sestra dojetím dokonce brečely. Polibek byl velmi krátký a formální. Nevěsta měla lehce melancholický výraz, ale snažila se usmívat.

Čtyři minuty před šestou hodinou mávali novnomanželé z balkónu paláce. Po krátkém pozdravu se pár políbil znovu a zmizel v útrobách paláce. Po dvaceti minutách pár opouští palác, na nádvoří hrála hymna a princ Albert zpíval. Kolem paláce se rozhostily velkolepé oslavy svatby.

Večer se plánuje zakončit velkolepou světelnou a laserovou show, jejímž autorem je francouzský hudebník Jean Michel Jarre. V sobotu Charlene a Alberta čeká ještě církevní sňatek.

Zasedací pořádek

Mezi vchod a schody postavili lidé z paláce oltář. Vpravo od něj budou mít vyhrazená místa příbuzní Charlene, na druhé straně se posadí rodina Grimaldiů, vzadu je pak prostor pro 850 hostů. Právě tady se má v sobotu konat církevní sňatek.

Fotogalerie
30 fotografií