Pro Kate a Williama, kteří se 29. dubna stali novou vévodkyní a novým vévodou z Cambridge, je dovolená na Seychelách zaslouženým odpočinkem. Zařizování královské svatby jim dalo pořádně zabrat.
Královská svatba se ale vydařila. Nikdo nezakopl, ani se při slavnostním ceremoniálu, který se tradičně konal v londýnském Westminsterském opatství, nepřeřekl. Vše bylo, jak má být. Prostě pravá pohádková svatba.
Konečně sami!
A teď si královský pár konečně užívá skvělé líbánky. Museli sice chvíli počkat, protože William měl ještě nějaké pracovní povinnosti v britské jednotce RAF, kde létá jako pilot s vrtulníkem, ale čekání se jim určitě vyplatilo.
Novomanželé jsou momentálně na Seychelách, kde jsou obklopeni luxusem. Skvostná koupelna, prostorná terasa, vyhřívaný bazén, postel s nebesy a hlavně - soukromí. Po několika měsících jsou konečně jen spolu, bez věčně přítomných novinářů.