Leoš Mareš oslavil svátek zamilovaných s nebývalým šarmem a hodně v pohodě. Do týla posunutá úpletová homeless čepice, lehké šedomodré sako, u nějž vyhrnuté rukávy v rámci celkové image nevadí. Prádlové triko. Marešovy oblíbené úzké nohavice džínsů, na nohou měkké tenisky a v kapsičce sako džentlmena hodný kapesníček... Žádná černá, ale zastřená modrá s bílou. Umění kontrastů. Lehkost označovaná těžko přeložitelným amerikanismem cool. Ve Valentýnské noci se zkrátka vyloupl jiný Mareš. Uvolněnější. Víc sexy. Žádný křečovitý panák. Doufejme, že mu to vydrží.

Fotogalerie
9 fotografií


A Leošovi zdatně sekundovala i jeho milá Hanka Svobodová. Také její styling si zaslouží jedničku s hvězdičkou. Dlouhé triko v roli topu a masivní bižuterní řetěz, jenž v rámci celku nevyznívá lacině. Beru i vzorované legíny, jež jindy většinou odsuzuji jako svršek, který nohám ubližuje a postrádá noblesu. Psaníčko od Y.S.L. (Yves Saint Laurenta) skvěle ladí a stejně jako střevíčky dodává outfitu pel luxusu.

P.S.
Dovolená v Thajsku Leošovi prospěla. A na Valentýna byli s Hankou ukázkovým párem, který vítá jaro v maximálně inspirativní podobě. Jen tak dál, Mareši.