Brunetka, která převzala po Haně Gregorové (66) otěže v pražském Divadle Radka Brzobohatého, je už od léta 2017 manželkou režiséra Karla Janáka (48), který je známý díky svým filmům Snowboarďáci, Rafťáci či nejnověji LOVEní.

Teprve teď se ale rozhoupali se založením rodiny v pravém slova smyslu. Herečka a moderátorka vše oznámila na sociální síti. „Zahájení festivalu... jedno ze spousty poprvé, která teď prožíváme... aneb ve Varech poprvé ve třech," napsala na instagram Goščíková k fotografiím ze zahájení.

Na nich má na sobě speciální overal růžové barvy, v němž už její jasně se rýsující bříško není na první pohled zrovna patrné. Stačí ale, aby se brunetka otočila bokem, nebo se za bříško chytila, a všichni mají jasno - je těhotná.

Ona i její muž Karel mají jistě z prvního společného potomka velkou radost. „Budeme rodina," rozplývala se pak Goščíková a rovnou i naznačila, v jakém stádiu její těhotenství je. „Jsme už za půlkou." O dupačkách a plenkách si tak na kolonádě může popovídat třeba i s herečkou Terezou Voříškovou, která je rovněž v očekávání. Ostatně s Janákem kdysi točila Rafťáky, a tak se znají. 

VIDEO: Rozhovor s režisérem Karlem Janákem

Video
délka: 01:36.77

Karel Janák - režisér muzikálu Freddie Hana Höschlová, Jan Jedlička

Fotogalerie
34 fotografií