Róby návrháře Garavani Valentino lákají nejednu českou celebritu. Není tudíž divu, že po stejné kolekci sáhnou hned dvě krásky. V šatech Red Valentino zazářila na premiéře filmu Teroristka Jana Plodková. Nyní bílý skvost vytáhla na červený koberec MFF KV i modelka Hana Soukupová.

Ženy od sebe odlišila jen nepatrná výšivka srdce na hrudi a částka 100 dolarů. Modelka si z kolekce vybrala dražší model za 42 490 Kč, zatímco herečka před pár měsíci sáhla po levnější variantě bez srdce za 40 tisíc. U Plodkové se inspirovala i Jitka Schneiderová (46). Ta sázela na model značky Elisabetta Franchi, jenž je také oblíbeným módním domem hvězdy seriálu Černé vdovy.  Obě krásky opět lákala stejná blyštivá série nesoucí název Red Carpet, kde opět ušetřila Plodková a to rovných osm tisíc korun. Ta si oděv s pěkně nebezpečným výstřihem vzala na premiéru filmu Skleněný pokoj.

Veškerou pozornost ovšem sklidila americká herečka Julianne Mooreová (58). Nebylo velkým překvapením, že z luxusního vozu vystoupila na červený koberec ve žlutých šatech. Právě tato barva je její nejoblíbenější a nosí ji štěstí. Ve žluté si už převzala cenu Emmy v roce 2012, představila v ní svou hvězdu na chodníku slávy a nyní v barvě štěstí převzala i karlovarské ocenění.

Fotogalerie
99 fotografií