Na zahájení největší filmové události Česka dorazila herečka s manželem. Nestárnoucí zrzavá herečka se usmívala od ucha k uchu, promluvila si s fanoušky, kterým několik desítek minut rozdávala podpisy a ukázala, že nemá manýry zhýralé celebrity. Následně pak převzala od prezidenta festivalu Jiřího Bartošky (72) Krišťálový glóbus.

Video
délka: 06:46.66

Julianne Mooreová vstřícně zdravila fanoušky karlovarského festivalu abl

Děkuji vám převelice, je to úžasná pocta, krásná poklona. Opravdu si toho cením a jsem tak ráda, že jsem v Karlových Varech se svým manželem Bartem Freundlichem, který je můj partner v životě i v umění. Jsme zde také s naší dcerou Liv. Jsem velmi nadšená, že ji tu mám,“ prohlásila na pódiu. Bylo přitom vidět, že je opravdu poctěna.

Video
délka: 01:07.69

Julianne Mooreová si ve Varech převzala Křišťálový glóbus Blesk.cz - Petr Macek

Často ceněná herečka

Julianne Mooreová má filmových cen doma hned několik. Na Oscara byla nominovaná celkem pětkrát. Zlatou sošku ale získala až za roli Alzheimerovou chorobou trpící Alice Howlandové v dramatu Pořád jsem to já z roku 2014. Získala také tři Zlaté glóby. Vzhledem k jejímu talentu se určitě dočká během své kariéry ještě mnoha dalších ocenění.

Fotogalerie
89 fotografií