„Už jsme toho o naší pohádce prozradili mnoho, ale ještě máme jedno velké tajemství. Jedna z písniček, kterou nazpívá Lucie Bílá, je od geniálního skladatele, který už tři roky není mezi námi,“ prozradil Blesk.cz producent nového snímku F.A. Brabce Igor Konyukov. Na otázku, zda se jedná o Karla Svobodu, s blaženým úsměvem přikývl.

Je téměř jisté, že se song od Karla Svobody stane hitem. Jeho písničky z filmů Noc na Karlštejně, Popelka nebo Což takhle dát si špenát jsou nesmrtelné.

Zpívá Bílá, Zeťová a Kabát

V právě natáčeném pohádkovém muzikálu písně nazpívaly již zmíněná Lucie Bílá, která si zahraje maminku, Helena Zeťová nebo kapela Kabát. Frontman teplické partičky Pepa Vojtek si ve filmu rovněž střihne roli, a to hospodského v hostinci U Vojtka. „Na Pepovi se maskéři hodně vyřádili. Když přišel na plac, tah ho vůbec nikdo nepoznal. Má černou paruku a černého kníra,“ naznačil Blesk.cz producent Konyukov.

Vojtek se před filmovou kamerou neobjevuje poprvé, před pěti lety si zahrál v komedii Marie Poledňákové Jak se krotí krokodýli.

Fotogalerie
3 fotografie