22. říjen 2019
Svátek slaví Sabina, zítra Teodor

Slavné tváře, filmové projekce, ale i ostuda: Podívejte se na TOP trapasy z Karlových Varů!

/
 • TOP trapasy v Karlových Varech
  30. června 2017 ● 05:25

  Přehlídka slavných tváří, filmových projekcí a bujarých večírků! To je bezpochyby filmový festival v Karlových Varech, který začne už v pátek. Na slavnou událost i tentokrát přijede spousta slavných osobností a dozajista se ani tento ročník neobejde bez nějakého toho trapasu. Podívejte se na jejich seznam z minulých let!

 • 1.

  Michal Hrdlička

  Na karlovarském festivalu to loni pořádně rozjel Michal Hrdlička. Sporťák to přehnal s alkoholem a potácel se tak, že ho kamarádi museli podpírat. K tomu všemu močil na ulici. Navíc, ačkoliv byl zadaný, tak se na akci až příliš tiskl k cizím dívkám. Karolína Plíšková jeho úlet musela hodně dlouho rozdýchávat.

  Video
  délka: 00:37

  Hrdlička na baru Blesk TV

  Video
  délka: 00:44

  Hrdlička se ve Varech zlil jako dělo! Líbal se s každou a pak močil na ulici! Blesk TV

  Hrdlička ve Varech líbal ženy i muže.

   

 • 2.

  Klára Melíšková

  Herečka Klára Melíšková byla přistižena, jak se ve Varech tajně líbala v křoví s režisérem Viktorem Taušem. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby tehdy oba nebyli zadaní...

  V úterý se Melíšková s Taušem objímali a líbali u říčky Teplá.

   

 • 3.

  Veronika Kopřivová

  Nejvíce pozornosi na sebe loni strhnul legendární hokejita Jaromír Jágr, který loni navštívil festival v doprovodu své partnerky Veroniky Kopřivové, která se objevila v blankytně modrém, květinovém modelu. A právě ten se jí stal osudným. Veronika se šaty zasekla o výzdobu hotelu Thermal.

  Veroniku zradila dlouhá róba za statisíce.

   

 • 4.

  Slavice Ivana Gottová

   

  Dáma s velkým D to je bezpochyby manželka Karla Gotta. Ovšem i Ivana Gottová to umí rozjet na plné pecky! Kde jinde by si mohla Slavíkova manželka od plic zazpívat a pořádně protáhnout lýtka než ve Varech! Rok 2004 je toho důkazem.

    

   

  Ivana Gottová ve Varech pařila jako o život v roce 2004.

   

   

   

 • 5.

  Ovíněný Bolek Polívka

   

  Filmová projekce, přehlídka slavných tváří a také bujaré večírky. Na filmovém festivalu v Karlových Varech to každoročně pořádně žije. Prostě když večírek, tak pít do rána a když ostuda, tak pořádná! Tímto heslem se v roce 2008 řídil Bolek Polívka a v lázeňském městě se ovínil.

   

   

   

  Bolek Polívka se ovínil ve Varech v roce 2008.

   

   

   

   

 • 6.

  Plavkyně Tatiana Vilhelmová

   

   

  V roce 2010 to ve Varech pořádně rozjela Tatiana Vilhelmová. Hvězda stříbrného plátna se během narozeninového večírku Jiřího Macháčka pořádně rozparádila a dobře nakopnutý večer zakončila koupelí v řece. Samozřejmě ji při její koupeli přistihli všudypřítomní fotografové. Slavné herečce při plavání dělala společnost i její kamarádka a kolegyně Aňa Geislerová.

   

   

  Táňa Vilhelmová se koupala v řece v Karlových Varech na festivale v roce 2010.

   

   

   

 • 7.

  Svůdná stehýnka Kláry Issové

   

  Karlovy Vary to je také přehlídka nádherných rób! Jakoby se každý rok dámy předháněly, kterápak si obleče nádhernější kousek. Blýsknout se chtěla i herečka Klára Issová, která zvolila sice jednoduché černé šaty, ale zato s rafinovaným dlouhým rozparkem a pořádně hlubokým výstřihem! Ovšem rozparek se jí uhlídat nepodařilo…

   

   

  Herečka Klára Issová neuhlídala dlouhý rozparek v roce 2011.

   

   

   

 • 8.

  Opilá Agáta Hanychová

   

   

  Agáta Hanychová (Prachařová) je známá průšvihářka a další průšvih si na svůj seznam připsala i na filmovém festivalu v lázeňském městě v roce 2012. Tam dorazila se svým tehdejším přítelem Mirkem Dopitou a oba dva to trochu přehnali s pitím. Agáta se válela na ulici a její přítel napadl fotografa. Další rok se slavná modelka na festivalu nemohla ukázat a celý incident měl soudní dohru.

   

   

  Agáta Hanychová a Mirek Dopita ve Varech v roce 2012

   

   

 • 9.

  Sukničkář Jiří Menzel

   

   

  Ruku šmátralku neuhlídal slavný režisér! Kdo by také odolal krásné Gábině Partyšové, že? No, Jiří Menzel určitě ne. Během rozhovoru s reportérkou Markétou Reinischovou mu ruka sjela po zádech Gábiny směrem k jihu a k režisérově smůle byli zrovna přítomni fotografové.

   

   

   

  Jiří Menzel a jeho ruka šmátralka rejdila pod šaty Gábiny Partyšové v roce 2014.

   

   

 • 10.

  Leoš Mareš s dírou na kalhotách

   

  Lev salonů a švihák, který je každý den jako ze žurnálu, to tentokrát nevychytal! Moderátor Leoš Mareš se sice na červeném koberci objevil v dobře padnoucím obleku, ale s pořádnou dírou na kalhotách!

   

   

  Leoš Mareš vyrazil na party s dírou na kalhotách v roce 2015.

   

   

   

  Fotogalerie
  11 fotografií

Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy