Historka s krvavým puncem se karlovarskými kuláry rozjela až během víkendu. Jan Turek (35), producent a kameraman dokumentárního snímku Lucie: Příběh jedný kapely, se měl po premiéře filmu dostat ve věhlasném Becher's baru do křížku s režisérem snímku Davidem Sísem (54).

„Jo, servali se,“ potvrzovali všichni. Málokdo ale věděl víc. První verzi pak rozšířila Sísova rodina. Podle ní Turek otce zřídil tak, že skončil v nemocnici na JIP!

Video
délka: 02:56.26

Producent Turek o rvačce po premiéře Lucie: Sís byl pod vlivem hašiše! Hana Höschlová, Lukáš Červený

A tak se osočený Jan Turek (35) rozhodl promluvit! Blesku exkluzivně předestřel svou verzi toho, co se 3. července v noci stalo. „Davidu Sísovi jsem dal výchovný políček, to ano, ale odešel po svých!“ tvrdí Turek. „Žádná krev, žádné bezvědomí...“

Turek se té noci vypravil oslavit úspěch jejich snímku mapujícího 30 let existence jedné z nejpopulárnějších českých kapel. „V baru byl David, už zhulený hašišem. Nad ránem ke mně přišel, natlačil mě na sloup a pokřikoval, abych mu řekl, co proti němu mám,“ popisuje noční drama Turek. Nechápal prý vůbec, oč mu jde. Se Sísem se znají už od roku 2005 a společně natočili například Tajemství rodu Davida Kollera a Veroniky Freimanové, dělali spolu pro Novu XFactor a pro ČT Trapasy...

„Je fakt, že David se na film pár měsíců před dokončením vykašlal, nemohl jsem ho zaboha sehnat ani na telefonu!“ svěřil se producent. Nicméně řešit to ve čtyři ráno mu prý přišlo zbytečné. Podle vlastních slov se daleko fyzicky zdatnějšímu režisérovi pouze bránil.

„Třásl se mnou, jednu mi ubalil, tak jsem mu dal taky výchovný políček. Přiskočil někdo z ochranky a říkal, ať toho necháme. David pak normálně odešel,“ tvrdí Turek.

Verze rodiny Davida Síse

Manželka režiséra Davida Síse rozšířila hned druhý den po incidentu e-mailem informaci o tom, že byl její muž v karlovarském Becher's klubu brutálně napaden a zbit producentem Janem Turkem.

Prý po dlouhé hádce. Romana Sísová upozorňovala na to, že producent věděl, že David prodělal před čtyřmi měsíci infarkt, a také na skutečnost, že je manžel ZTP (v mládí spadl ze střechy a odnesla to noha).

Syn Samuel Sís zase pro Primu řekl, že otec dostal ránu sklenicí a šel k zemi: „Dostal sklenicí do ucha, vnitřek ucha se rozdrtil a zalilo se mu střední ucho krví. To znamená pro člověka mdloby a zároveň ztrátu rovnováhy.“

Karlovarský speciál najdete ZDE!!!

Fotogalerie
12 fotografií