Na oblíbenou Moët party, která se odehrává v Karlových Varech na filmovém festivalu už tradičně, přichází ty největší hvězdy. Mezi prvními tvářemi letos byla modelka Jana Doleželová s přítelem Davidem Trundou.

Modelka Doleželová na Moët party v Karlových Varech

Dorazila také dcera Veroniky Freimanové Tereza Brabcová, která oblékla velmi vyzývavou róbu od návrháře Lukáše Macháčka. Kráska naznačila, že má novou známost, víc ale prozradit nechtěla. Měla plné ruce práce s tím, aby udržela rozevláté bílé šaty na správném místě.

Tereza Brabcová

Dorazila také herečka Jana Plodková, kterou doprovodil kamarád. „Šaty mám opět od Jakuba Polanky. Chystala jsem se tak nějak od odpoledne, mezitím kafíčko. Moc dlouho to netrvalo,“ řekla Plodková, jejíž přítel si místo Varů užívá s kamarády na chalupě.

Jana Plodková na Moët party

Modelka Kateřina Sokolová dorazila v krátkých šatech a snažila se, aby se trefila do tématu večírku, kterým byl podmořský svět. „Šaty mám od přítele z Velké Británie. A ano, je to můj nový přítel, ale nechtěla jsem o tom mluvit veřejně,“ uvedla kráska, která se na večer připravovala asi dvě hodiny.

Kateřina Sokolová na Moët party

Herec Adam Mišík se na červeném koberci potkal s herečkou Ivou Janžurovou a přiznal, že letošní festival je pro něj jedna velká party. „Trochu se stydím, je to ostuda – ještě jsem nebyl na žádném filmu, ale zítra to snad napravím,“ zasmál se provinile sympatický herec a zpěvák.

Adam Mišík na Moët party

Přišla také legendární moderátorka erotického pořadu Peříčko Jana Štefánková, která prozradila, jaké to bylo v posteli s prezidentem festivalu Jiřím Bartoškou. Avšak pouze ve filmu. „Sice nemám herecký talent, ale s Jiřím Bartoškou jsem v posteli byla, to je pravda. Moc vzrušující to ale nebylo, byl kolem nás štáb,“ smála se Jana, která vypadá stále skvěle.

Jana Štefánková na Moët party

I umělkyně Léna Brauner dorazila do Karlových Varů. Šaty jsem si vytvořila sama a doplňky ve vlasech? To jsou kytky z louky, které jsem posbírala po cestě do Varů,“ prozradila éterická kráska, která Moët party využila jako oslavu narozenin. „Dneska je mi 25 let,“ dodala a šla se bavit s přáteli.

Léna Brauner na Moët party

Zcela k nepoznání. Tak se předvedla Veronika Hejlíková, která přišla se svým manželem, hercem Lukášem Hejlíkem. „Natočit vlasy trvalo asi dvě hodiny. Zatímco jsem se chystala, Lukáš venku jezdil s Vojtíškem v kočárku,“ uvedla topmodelka s tím, že s rodinou přijeli v pondělí a zítra se vrací domů.

Lukáš Hejlík s manželkou Veronikou

Ani tentokrát nezklamala královna krásy loňského roku Nikol Švantnerová, která opět dorazila naostro. „Šaty mám od Sama Dolce a samozřejmě půjčené. A že nemám prádlo? No, já už ani jinak nechodím,“ zasmála se Nikol a prozradila, že se o krásnou róbu nebojí, protože je opatrná.

Nikol Švantnerová na Moët party

Nesměla chybět ani oblíbená návrhářka Liběna Rochová, která dorazila s generální ředitelkou Czech News Center Libuší Šmuclerovou a blogerkou Inou Tinou. Ta oblékla opravdu extravagantní model, ve kterém byla chůze velmi náročná. „Schody zvládnu, nebo spíš budu muset. Kdyžtak tady mám pánský doprovod,“ vysvětlila Ina.

Generální ředitelka Czech News Center Libuše Šmuclerová s návrhářkou Liběnou Rochovou

Hostů bylo i letos mnoho. I přes pokročilou hodinu, ve kterou party startovala, měl nakročeno na jeden z nejlepších mejdanů za celý letošní festival. Nesměl chybět prezident festivalu Jiří Bartoška s manželkou, přišel také Karel Schwarzenberg, těhotná Emma Smetana s přítelem Jordanem Hajem nebo herečka Eva Holubová.

Podívejte se na video!

Video
délka: 01:26

Perla mezi večírky ve Varech Moët: Jak se na ní kdo oblékl! Blesk TV

Fotogalerie
36 fotografií