Mezi prvními hosty, kteří vyrazili na další, po zahajovacím večeru, velkolepou party, byla spisovatelka Barbara Nesvadbová, která oblékla černou róbu a blonďaté vlasy navlnila ve stylu Marilyn Monroe.

Bára Nesvadbová připomínala Marilyn Monroe v černé...

Na party, ke které hosty přivádí červený koberec, samozřejmě nemohl chybět ani prezident filmového festivalu Jiří Bartoška. I když se pokazilo počasí a on musel dorazit pod ochranou deštníků, úsměv ze rtů mu nezmizel.

Jiří Bartoška při vystupování z auta

Herec Vladimír Kratina se rozhodl vyvést dceru, která už není žádná malá holčička, ale velká slečna. Oblékla bílý top s odhaleným bříškem a černou sukni nad kolena. Po jeho boku se objevila i manželka Jitka.

Vladimír Kratina s manželkou a dcerou

Loňská vítězka titulu krásy Nikol Švantnerová opět nezklamala a oblékla odhalující bílou róbu. Prsa jí zakrýval pouze bílý pruh látky a dlouhá bílá sukně zakrývala její krásné, nekonečné nohy.

Miss 2015 Nikol Švantnerová

Je už tradicí, že Karlovy Vary v době filmového festivalu navštěvuje modelka Jana Doleželová, která letos vyvedla svého dlouho utajovaného přítele Davida Trundu.

Jana Doleželová s přítelem

Nejvíc překvapila herečka Barbora Mottlová, která viditelně zhubla a navíc na party vynesla přes rameno přehozenou sto let starou lišku.

Herečka Bára Mottlová vynesla 100 let starou lišku.

V modrých šatech přišla Eliška Kaplicky v doprovodu se svou dcerou Johankou, kterou má se zesnulým architektem Janem Kaplickým. A nechyběla ani generální ředitelka Czech News Center Libuše Šmuclerová s dcerou Justinou-Annou, které se oblékly v rafinované kombinaci black&white.

Eliška Kaplicky s dcerou Johankou

Dorazila také generální ředitelka Czech News Center Libuše Šmuclerová s dcerou Justinou-Annou.

Tématem letošní bankovní party byla Alenka v říši divů a pozvaní hosté se podle toho měli také obléknout s důrazem na bílý doplněk. Bývalá první dáma a herečka Dagmar Havlová však tentokrát před parádou upřednostnila zdraví. Oblékla se teple, jelikož v přeháňkami smáčených Varech nechtěla nic podcenit.

Proto místo střevíčků obula pohodlné bílé tenisky. „Ve Varech jsem od soboty a budu tady ještě dva dny. Hodně chodím na filmy, ale jinak mám hodně pracovních povinností a charitu,“ řekla Dagmar Havlová, která dorazila v podobném ustrojení, v jakém byla v sobotu na znovu uvedení filmu Intimní osvětlení režiséra Ivana Passera z roku 1965. Zadaný dresscode sice úplně nesplnila, na bílý doplněk však nezapomněla. Ve vlasech měla bílé chryzantémy.

Dagmar Havlová s chryzantémami ve vlasech

Dáša Havlová si vzala pohodlnou obuv.

Fotogalerie: Zahájení filmového festivalu v Karlových …
175 fotografií

Fotogalerie: Život ve filmových Karlových Varech:…
126 fotografií

SPECIÁL KARLOVY VARY 2016 >>> ZDE!

Fotogalerie
35 fotografií