Sobotní večer začal pro Jardu Jágra ve sportovním duchu. Pro nadaci ČEZ šlapal po boku moderátora večera Jiřího Mádla a jeho bratra Pavla Mádla na rotopedu, aby pro charitu získal peníze. A nebyl jediný. Šlapal i ředitel festivalu Jiří Bartoška, herec Jiří Macháček i další celebrity.

Jirka Mádl se neobešel bez selfie s hokejistou a svým sourozencem, načež se následně pustili do šlapání. Jágr se při šlapání zapotil a s našlapanou vzdáleností skončil při minutové soutěži třetí. Mádl byl před ním. První skončil Macháček.

Fotogalerie: Zahájení filmového festivalu v Karlových …
175 fotografií

Video
délka: 01:04

Jágr šlapal na kole pro charitu! Ani se nezapotil a zdrhl za Veronikou! Blesk TV

Jarda po charitativním šlapání na nic nečekal a vytratil se se svou milou Veronikou Kopřivovou. S modelkou spěchali na romantickou večeři, pro kterou jsou filmové Karlové Vary jako stvořené. Jakmile oba zasedli ke stolu, okamžitě bylo vidět, jak to jiskří.

Jeden romantický pohled střídal druhý. Oba je po sobě házeli jako zamilovaní puberťáci. Došlo i na něžné dotyky. Takoví slaďáčci! Člověk by při pohledu na ně dostal snad i cukrovku. Jak je vidět, oběma se v Karlových Varech moc líbí a pobyt v nich si užívají.

Speciál Karlovy Vary 2016 ZDE>>>

Fotogalerie
21 fotografií