Krásnými ženami v luxusních róbách se to na tomhle večírku, kde se do zlatých pohárů nalévalo šampaňské, jen hemžilo. Na červeném koberci se vystřídala řada krásek. Chybět nemohla rafinovaná, v Karlových Varech pilně se na každé akci prezentující Andrea Verešová, která pro jednu z posledních party festivalových Varů vytáhla průhlednou róbu, inspirovanou slavnou zpěvačkou Rihannou.

Video
délka: 02:07.27

Módní policie: Luxusní šperky za miliony a šaty za stovky tisíc! Musíte vidět! Thomas Kruchina, Jan Jedlička

 

Vysoký rozparek pak odhalil ladnou nožku Simony Krainové. Její dlouhé, světle žluté šaty jí však připravily i menší problém na schodech - Simona si je přišlápla, ale nebyla sama. Stejně jako u České Miss Jitky Válkové však naštěstí k pádu nedošlo, jen k drobnému zaškobrtnutí. A tak se mohlo jít pařit do nablýskaných prostor historické budovy Císařských lázní.

Video
délka: 01:18.63

Krainovou trápí nemocný syn, program ve Varech proto osekala! Thomas Kruchina, Jan Jedlička

Krainovou doprovázel její tentokrát poměrně zarostlý manžel Karel Vágner, inu, vousy ve světě frčí. Postupně pak přicházeli i další hosté - lehce rozevlátá herečka Aňa Geislerová, vůbec poprvé ve Varech viditelná Klára Issová či vztahem s miliardářem Janečkem nechvalně proslavená misska a lékárnice Jana Doleželová v dlouhé, krémové róbě.

A co by to bylo za velkou party bez šéfa Mezinárodního filmového festivalu  Jiřího Bartošky. Ten však dorazil překvapivě bez manželky. Také jeho jmenovec, herec a hudebník z MIG 21 Jiří Macháček, tentokrát s elegantním růžovým kapesníčkem v náprsní kapse svého obleku, "nafasoval" krátce po příchodu pozlacenou číši. Tím výčet herecké účasti bohužel končí.

Na party se objevila také česká velvyslankyně na Slovensku a bývalá první dáma Livia Klausová, které nedělal doprovod její manžel-exprezident, ale vnuk. To bývalý známý televizní hlasatel Alexander Hemala dorazil i se svou sympatickou manželkou Vlastou.

Party zahalená do zlata však díky účasti dalších, spíš druhořadých modelek, které v Praze vymetou každou otvíračku butiku či narozeninové mejdánky klubů, působila jako pozlátko. Lepá těla oblečená do blyštících se šatů dělala koukavou kulisu k drahému šampusu a zlaté poháry házely prasátka do očí, že přes ně prořídlé řady hvězd končícího 49. ročníku karlovarského festivalu nebyly naštěstí tolik vidět...

Fotogalerie
50 fotografií