Sobota 27. únor 2021
Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Oblačno, déšť 13°C

Kritička Ina T. nekompromisně o outfitech přidávajících kila: Vražedná Čvančarová, afektovaná Farna a utopená Bittnerová!

/
 • Jak hodnotí robustní outfity celebrit Ina T.?
  Aktualizováno - 18. ledna 2021 ● 08:39
  18. ledna 2021 ● 06:30

  Někteří ho v rámci deficitu vkusu ignorují, další fakt, že šaty dělají člověka, chápou a řídí se jím. Jen hrstka však ví, nakolik je oblečení nejen odrazem nitra, ale i naší postavy, kterou často ne zcela pravdivě prezentuje. Stejně jako slušivý střih může postavu vylepšit, nevhodný materiál a potisk jí dodá na objemu. Nejen v povánočním období je proto záhodno vědět, co vaší postavě zbytečně ubližuje a čemu se v oblékání vyvarovat.

  Oblečení samo o sobě není jen sebevyjádřením, deklarací vkusu a životního stylu, ale též momentem definujícím dojem z vlastního těla ve společnosti ostatních. V období začátku nového roku, kdy je sebejistota každého z nás pod palbou nutnosti udržet se fit pomocí zaručeně hubnoucích produktů a novoročních předsevzetí, je znalost nevhodných střihů o to důležitější.

  Ač každá postava vyžaduje jiný přístup k jednotlivým proporcím, obecně se dá varovat před těmito základními přešlapy, které dodávají na objemu.

  Materiály: Látky s efektem metalického odlesku, ale též na tělo přiléhavý elastan, objem přidávající manšestr a samet.

  Střihy: Opticky zvětšující volány, bohaté řasení, oversize střihy, midi délky, crop topy.

  Vzory: Celoplošné potisky, horizontální pruhy, šisování džín na stehnech.

  I známé české tváře občas šlápnou vedle a oblečou outfit, který jim zbytečně přidává na váze...

 • 1.

  Miluška Bittnerová: Utopená v beztvarosti střihu! 5

   

  Neforemný, pytlovitý střih šatů je častou variantou, pomocí níž se ženy snaží zakrýt své křivky. Na příkladu herečky Milušky Bittnerové je však evidentní, o jak nefunkční ideu se jedná. Úpletové, střihově beztvaré šaty nejen že problematické partie nezakryjí, naopak jim úspěšně přidávají na významu. Ohrnutý rolák zkracující krk a midi délka spolu s příliš tmavou obuví zkracují figuru už tak nevysoké herečky, jejíž postavě nepovedená kamufláž zásadně ublížila a dělá ji rozměrnější.

  Miluška Bittnerová
  Miluška Bittnerová
  Autor: Profimedia.cz

 • 2.

  Kateřina Pechová: Crop top i kalhoty vyhodit! 4

   

  Slovanské ženy se pyšní výraznými boky a přitažlivými křivkami, které se však, přiznejme si, nesnadno oblékají. Správný střih kalhot bývá oříškem, jehož rozlousknutí by mělo znamenat postavě opticky pomoci. To se bohužel nepovedlo se střihy dlouhodobě bojující herečce Pechové, jíž volba kalhot typu paper bag silně nesvědčí. Vysoký pas se sklady a vázačkou přidává bokům objem, stejně jako pevný a figuře nepřizpůsobivý materiál. Nápomocný není ani krátký, lacině působící top, který se dere z kalhot. Doporučuji zkusit zvonáče, které jsou už několik let opět v trendu a opticky skvěle vyváží postavu.

  Kateřina Pechová
  Kateřina Pechová
  Autor: Profimedia.cz

 • 3.

  Jitka Čvančarová: Uklouznutí v materiálu i střihu! 4

   

  Velkorysé, pod prsy stažené a po celé šířce bohatě nařasené šaty vhodným kouskem hereččina šatníku pro svoji objemnost nejsou. Přes prsa příliš těsný střih je svým řasením vůči postavě vražedný, stejně jako na odlesky četný materiál. Střih rukávů, nařasení i materiál eliminovaly jakoukoliv možnost prezentovat přednosti figury přesýpacích hodin, pro kterou jsou modely zvýrazňující pas podle mého vhodnější.

  Jitka Čvančarová
  Jitka Čvančarová
  Autor: Profimedia.cz

 • 4.

  Ewa Farna: Stylová afektovanost nepomáhá! 4

   

  Sako s obřím potiskem a zvýrazněnými rameny připomíná, nakolik je hra s oversize prvky ošidná a že ačkoliv patří mezi trendy už několik let, mnozí s ní zacházet stále neumí. Ač se separátní sako jeví jako dobrý plán optického vyvážení postavy, nositelku zcela neúčelně zmohutní, čemuž nahrává i dosti divoký expresivní print přitahující nežádoucí pozornost k bokům. Minimalistický design a adekvátní velikost by k typu zpěvačky pasovaly lépe.

  Ewa Farna
  Ewa Farna
  Autor: Profimedia.cz

 • 5.

  Kristýna Frejová: Proradné pruhy! 4

   

  Horizontální pruhy jsou jako vzor značně riskantní nejen pro ženy s křivkami, nýbrž i pro štíhlé postavy. O to více, pokud se, jako v případě Frejové, vzor potká s nařasením. Jednoduché černobílé midi šaty představují klasickou letní basic variantu, která však nevhodným umístěním skladů na břiše ze štíhlé nositelky činí ženu těhotnou. Ačkoliv se nařasení v určitých partiích na optické schovaní kil používá, tady postavě dramaticky ublížilo.

  Kristýna Frejová
  Kristýna Frejová
  Autor: Profimedia.cz

 • 6.

  Petra Nesvačilová: Baloňák to kazí! 3-

   

  Jednotlivé kusy oblečení jsou dobré a herečce a režisérce modely v pánském stylu sluší. Avšak jejich vrstvení by mělo být důmyslnější k proporcím postavy, které je třeba podtrhnout, ne zahalit. Obří baloňák, jenž má sloužit jako krytí křivek, svojí beztvarostí naopak přidává celé postavě na objemu. Doporučuji raději kratší a vypasovanější variantu, která by lépe prezentovala štíhlé nohy v šedých džínách. Navíc by zamezila dojmu, že se chce herečka ve velkém kabátu schovat.

  Petra Nesvačilová
  Petra Nesvačilová
  Autor: Profimedia.cz

 • 7.

  VIDEO

  VIDEO: Miluška Bittnerová rok po porodu dcery: Plastika břicha a prsou!

  Video
  délka: 02:53.24

  Miluška Bittnerová rok po porodu dcery: Plastika břicha a prsou! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

 • 8.

  Michaela Nosková: Horor jménem legíny! 5

  Módními karamboly proslulá muzikálová zpěvačka Nosková svým modelem dozajista potěšila milovníky latexu, který napnuté koženkové kalhoty zdatně připomínají. Fascinující model, jenž oblékla na pěvecké vystoupení, sestává z úpletových černých šatů do půli stehen a bizarních, nohy obtahujících legín v odstínu rudé, které svými odlesky vytvoří sloupy i z těch nejštíhlejších nohou. Estetický zážitek diváků pod pódiem je politováníhodný.

  Michaela Nosková

 • 9.

  Andrea Kalivodová: Jindy to zvládá lépe! 4

  Operní diva Kalivodová své přednosti dobře zná a většinou přesně ví, jak je prezentovat. Avšak pouzdrové, bílými pásy se vsadkou krajky doplněné šaty silným barevných kontrastem a nesvědčícím členěním rozšiřují hrudník i jinak štíhlý pas a svojí délkou a světlým zakončením nejsou přívětivé ani k nohám. Model měl být jednodušší, barevně spíše jednolitý a končit pod koleny. Mimo je i přes střed těla pověšená kabelka, která má být v rámci elegantního outfitu v ruce, anebo pověšená na rameni.

  Andrea Kalivodová

 • 10.

  Eliška Mraz: Defekt soudnosti! 5

  Ač jsou průsvity a transparentnost stále trendy, jejich síla tkví především v důmyslnosti, nikoliv v přímém prezentování křivek a prádla suplujícího podšití. Květinovým vzorem vyšívaný tylový top vyžaduje další styling, především nerušivou spodní vrstvu, jejíž absence dává tušit o nulové soudnosti nositelky. Nesoudě konfekční velikost, pouze úroveň modelu.

  Elis Mraz

 • 11.

  Linda Finková: Styl matróny jí nesvědčí! 4

  Obří celoplošné květinové vzory jsou stejně zrádné jako pruhy, neb postavě přidávají na mohutnosti. Nijak nesvědčí ani zpěvačce a pěvecké koučce Finkové, kterou květinová halenka navíc zbytečně zestaršuje. Řešením je buď upozadit velký vzor, nebo raději sáhnout po drobnějším potisku. Kvituji alespoň, že k halence oblékla kalhoty na puky místo jí preferovaných, avšak do společnosti zcela nepatřících tepláků. 

  Linda Finková

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 7

ixinka: Příště si nastudujte, co je to afekt a afektivní, Ino T. Jinak u Čvančarky souhlasím, její vypra.enost naznala neúnosných mezí.

(18. 01. 2021 18:48)

Ewwa: Né, vybraly je z popelnic!

(18. 01. 2021 15:41)

Alpaca: nechápu lol. Co má slečna s těmi zuby?? Normál se směje, nepřijde mi na nich něco divného

(18. 01. 2021 14:40)

Dlouhovlaska: S Inou naprosto souhlasím! Copak dámy nemají doma zrcadlo?

(18. 01. 2021 12:26)

valachia: Ta Čvančarová vypadá jako indiánská stařena.

(18. 01. 2021 09:31)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy