A za trest si letos na Hradě nezahraje. Aby kolegu podpořili, nevystoupí ani Michal Dlouhý a Lucie Vondráčková coby Desdemona!

Fotogalerie
1 fotografie

A jak bitku popisuje sám Navrátil? "Dostal prostě po držce, protože urazil mé kamarády. Kdyby se dotkl mě, tak nad tím mávnu rukou, ale k mým kamarádům se takhle nikdo chovat nebude, i kdyby to byl miliardář," neskrýval včera rozhořčení Navrátil, známý jako Emil Nádeníček z Básníků či tatínek ze seriálu Bylo nás pět.

Shakespearovského Jaga však podrželi i jeho kolegové 'Othello' Michal Dlouhý a 'Desdemona' Lucie Vondráčková.

Incident se stal na večírku, kde Rychlý Navrátilovi vytknul, že s sebou vzal své kamarády. "Řekl, že se na ten mejdan přišli zadarmo najíst," upřesňuje herec. "Byl to večírek pro lidi, kteří s námi hrají, nebo mají s představením něco společného. Nikdo jiný by si ani nedovolil tam pozvat někoho jiného," komentuje konflikt Rychlý. Ten zároveň vyjádřil Navrátilovi jako herci obdiv, ovšem s tím, že nešlo o první hercův incident, zřejmě související s jeho temperamentem. "Musí pochopit, že v rámci chodu produkce chceme mít co největší klid a máme právo výběru, s kým budeme spolupracovat," dodal Rychlý. To si však vybrali i Michal Dlouhý s Lucií Vondráčkovou. "U toho incidentu jsem byl, šlo o takzvanou Mackovu facku, což si ten člověk taky zasloužil. Já jsem s panem Rychlým měl nějaký problém už kdysi dávno, tohle jen přispělo k tomu, že mi to nestojí za to, abych mu sloužil," řekl Blesku Michal Dlouhý.