Alena Šeredová si užívá dovolenou se svou milovanou rodinou na prosluněné Mallorce. Ve chvílích odpočinku si našla čas i na své příznivce a na sociální síti je vyzvala, aby se jí zeptali, na co jen chtějí, a jejich otázky pak trpělivě zodpovídala.

Při té příležitosti například prozradila, že malá Vivienne měla menší potíže s nástupem do školky. „Chodila do školky dva roky, začala už i před tím ten rok, ale bylo to moc brzo nebo se nám nepovedla školka, to je asi jedno. Prostě nějak to nevyšlo ta kombinace věk a školka. A pak už dva roky chodila a příští rok půjde do jiný, tak snad to dobře dopadne. Ale je to holka, která nemá problém si najít kamarády, tak snad nebudou žádný problémy,“ uvedla a ukázala tak, že i manželka miliardáře má docela běžné rodičovské starosti.

Její počínání na sociální síti ale vzbudilo poprask i u těch, kteří se na nic ptát nechtěli. Alena totiž společně s odpověďmi sdílela i své snímky v plavkách a všem tak dopřála pohled na své bujné vnady. Slavná kráska sice před časem prozradila, že celoživotně trpí komplexy ze svého těla, pravda je ale taková, že i po třech porodech se Šeredová pyšní perfektní figurou.

Z manželství s Gianluigim Buffonem má syny Luise Thomase a Davida Lee, se současným manželem Alessandrem Nassim, který je dědicem italské automobilky Fiat, má dceru Vivienne. Právě manžel a tři děti jí dělají na dovolené společnost, a tak sociální sítě zásobuje nejrůznějšími snímky, kterak si prosluněné dny užívají. Mrněte do galerie a posuďte sami, že oblíbená modelka stále září štěstím.

Video
Video se připravuje ...

Svatba Aleny Šeredové na Sicílii instagram.com

Fotogalerie
43 fotografií