Bylo to tak strašné, že o nejhorším období svého života dlouho nedokázala mluvit. ,,Zažila jsem stavy, kdy člověk nemohl vylézt z postele, nemohla jsem se starat o Amálku, nemohla jsem se na sebe ani podívat,“ svěřila se zpěvačka v pořadu Face to face. Na karcinoid se přitom přišlo úplnou náhodou. Nejdřív Markétě lékaři našli cystu na vaječníku, a poté, co ji chirurgicky odstranili, laboratorní výsledky ukázaly vážný problém.

,,Nemoc z tebe udělá úplně jiného člověka. Cítila jsem se vnitřně zlá,“ přiznala moderátorovi Renému Kekelymu (43) a dodala, že nádor ji opravdu srazil na kolena. ,,Prosila jsem, ať tady nejsem!“ naznačila, jak zle jí bylo.

Video
Video se připravuje ...

Markéta Konvičková přiznala: Karcinoid se přestěhoval! Markéta Reinischová, Daniel Kristl

Už nikdy zdravá?

Karcinoid se podařilo zaléčit, nyní má zpěvačka hormonální medikaci. Ta jí vyhovuje, nijak ji neomezuje a dovoluje jí v životě normálně fungovat. Jenže, dle jejích slov, nebude asi nikdy už zdravá!

Problém má stále v těle, má tendenci rozrůstat se. A také stěhovat! „Karcinoid se z vaječníku přestěhoval do uzlin, kde zřejmě vzniklo řečiště,“ svěřila se Blesku Markéta.

Svatba nebude?

Když ji partner požádal o ruku, byla štěstím bez sebe a v duchu plánovala svůj velký den. Ale místo něj přišlo narození dcery Amálky, stěhování do nového domu a další starosti. „Svatba nebude, tedy zatím. Ale říkala jsem Rendovi, aby si pospíšil, protože se říká, že když svatba není do čtyř let od zásnub, tak chlap musí požádat o ruku znovu a s novým prstenem. To by ho mohlo přijít pěkně draho,“ směje se Markéta, která je s pilotem letadel Reném Kubošem ve vztahu už 10 let.

Co je karcinoid?

Jde o relativně vzácný nádor, jeho výskyt však stoupá. Vyskytuje se jako tumor nejisté biologické povahy nebo jako tumor s metastatickým potenciálem...

Fotogalerie
55 fotografií