V tuzemsku prozatím nejsou uzákoněné svatby homosexuálů, které by byly na stejné úrovni jako manželství heterosexuálních párů. Mnoho dvojic stejného pohlaví proto volí registrované partnerství. Jinak tomu není ani u zpěváka a člena pěveckého uskupení 4 Tenoři Pavla Vítka, který si již v roce 2006 dopřál veselku se svou velkou životní láskou, s producentem a sběratelem umění Janisem Sidovským.

Přesto byl však nyní viděn v kostele s dámou po boku, kterou si pyšně vedl uličkou kostela až ke knězi! Že by, jak se říká, na stará kolena změnil orientaci? Co vás nemá! Jak na sociální síti vysvětlil, jednalo se o něco docela jiného!

„Moje sestra Marcela se vdávala a moji milou povinností bylo přivést ji k oltáři,“ objasnil Vítek. Tatínka již podle všeho sourozenci Vítkovi nemají, a tak ho v bazilice Navštívení Panny Marie zaskočil právě Pavel!

Video
Video se připravuje ...

Pejskař Pavel Vítek: Vychoval jsem pět generací bullmastifů. David Turek, Elmer Carvalho

Podle snímku, co sdílel na instagramu, to nevěstě ve světlých šatech moc slušelo a doprovázela ji kromě bratra i rozkošná malá družička. Byl to krásný obřad, kde jsem četl z Bible texty o lásce,“ doplnil hrdý bratr Pavel, jenž má za sebou mimochodem velice bohatou muzikálovou historii. Vystupuje například v Noci na Karlštejně, co se hraje i právě na tomto hradě, který má Vítek doslova za humny.

Fotogalerie
59 fotografií