Přestože už před nějakým časem překročila mnoha ženami obávanou padesátku, což je věk, kdy jsou z některých žen již mladé babičky a jejich tělo jim dává najevo, že už v něm nic nefunguje tak jako ve dvaceti, Simona Krainová je pořád náramná „šťabajzna“. S gustem proto provokuje na svém instagramu odvážnými snímky. A na ty, kterým se to nelíbí, s klidem vystrčí své dokonale tvarované pozadí!

Jako nyní, na jednom ze snímků, kterým se loučila s dovolenou u moře. „Tenhle výhled mi bude chybět… Bude pauza, nebo menopauza??“ žertovala u fotky, u které nikdo neřešil ten nádherný pohled na palmy a modroučké nebe, ale spíše Simonin zadeček v jasně zelených tangách, v nichž vynikly její perfektní křivky.

Video
Video se připravuje ...

Simona Krainová odhalila zákulisí focení sexy kalendáře. Simona Krainová Official

Krainová se rovněž dočkala i řady pochvalných komentářů, z nichž některé vyzněly poněkud nešťastně… „Neuvěřitelné, že jste stejně stará jako Monika Binias – a ta chce ještě miminko. Takže v klidu s tou menopauzou,“ uklidňovala ji totiž jedna fanynka. „Naštěstí tohle v mém výhledu nikdy nebylo a nebude,“ opáčila obratem Moničina vrstevnice Simona... a my se můžeme jen domnívat, jak to myslela.

Fotogalerie
54 fotografií