Klára Vytisková na instagramu prozradila, že 19. dubna to bylo dlouhých 19 let od jejich docela prvního rande. „A my jsme na to letos zapomněli,“ styděla se zpěvačka známá z kapely Toxique. Přesto si však dnes pamatuje, jak svou první schůzku trávili... „Jeli jsme do Modřanskýho biografu na Slavíky v kleci, mně bylo 19 a myslela jsem si, že všechno vím...“

S obrovskou dávkou sebereflexe přiznává, že tomu tak docela nebylo... „Opak byl pravdou a hodně jsem se toho naučila, hlavně od tebe, Romane. Lovju jako celej vesmír!!!!“ vyznala se svému muži, jímž je bubeník v její kapele Roman Vícha (44). O pět let později svou lásku zpečetili svazkem platným před Bohem i před úřady, takže jsou už neskutečných 14 let manželé.

Video
Video se připravuje ...

Víme, jak vypadá šatník Kláry Vytiskové a čeho v něm má nejvíc! Tereza Kovářová

Z jejich svazku vzešly i tři děti, dcery Emilie (9) a Olivie (v květnu 7) a také syn Alfons (3), a jak se zdá, stále to mezi nimi klape stejně dobře jako před téměř dvěma desítkami let, kdy mezi nimi vzplanul ten nejkrásnější cit. Jejich výročí dojalo jak fanoušky Vytiskové, tak i kolegy a kolegyně z umělecké branže. „Lásky,“ napsala jim třeba herečka Erika Stárková (39).

Fotogalerie
51 fotografií