Informace o nehodě a zpěvákově stavu se objevily na sociálních sítích kapely, která v reakci na událost zrušila veškerá vystoupení až do konce května. Přestože byl jeho stav považován za vážný, poslední zprávy od kapely naznačují, že se Hájíček postupně zotavuje. S humorem, který je pro něj typický, prý hází vtípky a již dokonce projevil přání si zakouřit.

Tato informace přišla spolu s fotkou, která ukazuje Hájíčkův hrudník s tetováním připojený na nemoční monitorovací přístroje.

„Tak dnes jsme byli za Tomášem a vypadá asi o 1000% lépe. Na celém oddělení ho už je plno, jsou z něj nervózní, protože hází vtípky a trošku vysírá (dal by si cigárko)   To jsou samozřejmě velmi dobré zprávy a doufejme, že to bude každým dnem jen a jen pokračovat," napsali kolegové z kapely na facebook.

Tato pozitivní zpráva přišla v době, kdy se jeho fanoušci obávali  už toho nejhoršího. Hájíček ale zabojoval a vypadá to s ním den ode dne lépe. Kapela i fanoušci jsou plni naděje, že se Hájíček brzy vrátí na pódium, aby tam mohl opět řvát své typické „HO*NOZLE" společně s nimi.

„Všem moc děkuje za neuvěřitelnou podporu a snaží se prokousat tisíci zpráv od vás všech   Tenhle návrat bude bolet, ale o to víc to pak bude pořádnej krucimasakér!!!!!!!!" slíbila kapela. Fanoušci teď mohou už jen vyčkávat a doufat, že se tento slib vyplní.

Video
Video se připravuje ...

Jiří Krampol v nemocnici: Stavějí ho na nohy! Udělal i dřep! Hana Höschlová

Fotogalerie
5 fotografií