Do metropole přiletěla početná grupa z Itálie. Alena sezvala jejich přátele a rodinné příslušníky, aby společně s ní oslavili kulatiny jejího muže života, za kterého se loni ve velkém stylu provdala. 

I když jim počasí nepřálo, protože Prahu zkropil déšť a teplota byla okolo deseti stupňů, skupina se vydala na procházku do historického centra. Přešli Karlův most, pak uličkami došli na Staroměstské náměstí, kde se zastavili u orloje a večer je čekal mejdan v Moon Clubu v Dlouhé ulici. 

Video
Video se připravuje ...

Tady jedou novomanželé. Alena a Alessandro se projeli historickými uličkami Nota stylově v kabrio fiatku. instagram.com

Aby nebyli rušeni, ale byli součástí dění, protože u baru probíhají sexy taneční vystoupení, rezervovali si jeden z přilehlých salonků. Alena svému muži přinesla dort s číslovkou 50, zazpívali společně Happy Birthday a došlo i na rychlé panáky s kamarády.

Těch přiletělo opravdu hodně, jen na společném videu se jich sešlo přes dvacet. Nechyběli Šeredové rodiče, kamarádka Pavla Vrbová a další... Bujará oslava se protáhla do ranních hodin. 

Alena s Alessandrem a jejich dětmi do Prahy létá často. Z Turína, kde žijí, je to hodina letu. Česká kráska naposledy sama přiletěla na začátku dubna a je možné, že právě kvůli oslavě padesátin manžela.

Fotogalerie
136 fotografií