Od pasu nahoru Marfuška v šátku, od pasu dolů provokativní Pretty Woman na šteklích a v podkolenkách! Jak taková kombinace může přece jenom dopadnout? Spisovatelka Radka Třeštíková si otestovala, jak ji v takovém oblečení přijme veřejnost. Naštěstí vyrazila v tomto oděvu na místo, kde mají největší pochopení pro módní extravagance v ČR. Na Pražský týden módy.

Dalo by se ale říct, že spisovatelka a matka dvou dětí i tak mezi odvážnými modely vyčnívala. Přece jen kombinace šátku, kšiltovky, černého masivního bombera, podkolenek a otevřených transparentních bot se tak často nevidí. Navíc, když je nakombinujete se zlatozelenkavou kabelkou, která se s žádnou barvou na Radčině oblečení příliš nekamarádí.

Jako by jí nestačilo, že se nechala v této zajímavé kombinaci nafotit objektivy fotografů akce, přidala na instagram i vlastní fotky a to z ulice, výtahu, a dokonce i v okamžiku, kdy se kvůli snímku nejspíše kecla na schody a zamávala svýma nožkama před mobilem.

Celý její outfit skrýval však ještě drobné tajemství. Při bližším zkoumání se ukázalo, že její boty jsou vykrojené do kopyta sudokopytníka. Při takové dávce módní kreativity a potýrání sítnic svých fanoušků lze jen těžko odhadovat, jestli tento model odvážná spisovatelka někdy v budoucnosti trumfne.

Video
Video se připravuje ...

Spisovatelka Radka Třeštíková: První slova o rozvodu! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
33 fotografií