Velké zdravotní problémy se u Friedlové začaly projevovat po návratu ze zahraničí. Lékaři jí diagnostikovali zánět ledvin spojený se zápalem plic. Vše vypadalo nadějně, pak ale modelce vypověděly nohy službu, při pádu se uhodila do hlavy a velký malér byl na světě. Došlo ke krvácení do mozku a šance na přežití byla velmi malá. Petra však zabojovala a nyní se ozvala všem, kteří jí drželi palce.

Přes všechnu bolest se snaží usmívat

Z umělého spánku byla modelka probuzena na konci února, kdy o radostné zprávě informoval její tatínek. Nyní se konečně všichni dočkali slov od samotné Petry. „Miluju vodu a všechny vůně a udělala jsem si make-up. Odpovím vám, slibuju brzy, na vše, jen mi dejte ještě chviličku. Je toho teď na mě všeho moc,“ stojí na sociálních sítích bývalky moderátora Martina Pouvy. „Přes všechnu bolest se snažím usmívat, protože ať je to sebevíc těžké, tak žiju,“ popsala Petra vděk za záchranu života z nemocničního lůžka.

Video
Video se připravuje ...

Moderátor Martin Pouva se rozhoupal! Chystá druhou svatbu! David Turek, Petr Soukup

Dobro a láska je tady s námi

Bude trvat asi ještě dlouho, než se znovu postaví na nohy, ale zprávy od přátel a fanoušků drží modelku nad vodou. „Všichni mi dáváte sílu a odvahu vše zvládnout. Díky vám je můj den vždy snazší, alespoň o malinko. Jste prostě úžasný a jsem nesmírně ráda po tom, co jsem zažila, že vidím, že ne všichni lidé jsou zlí a nepřející, ale že dobro a láska tady s námi pořád je,“ uzavřela Petra své řádky s velkými díky.

Fotogalerie
29 fotografií