Tomáš Klus s manželkou Tamarou (36) patří k řadě dalších hvězd, které si v poslední době udělaly radost pořízením nového čtyřnohého kamaráda. Po dýdžejce Andree Pomeje (35), herečkách Monice Hilmerové (49) a Alici Bendové (50) a také herci Václavu Koptovi (58) s manželkou, taktéž herečkou Simonou Vrbickou (58), se pochlubil psím přírůstkem do rodiny také tento známý písničkář. Psík, rasou dalmatin, dostal jméno František.

„Trvalo to asi sedm sekund. Tamarka říkala ‚přijeli jsme se jen podívat‘, dokud si ji František sám nenašel. Sednul na klín a bezostyšně ji začal líbat. Nežárlím. Naopak. Tenhle pán je od prvního okamžiku moje krevní skupina. A děti. Poprvé v životě nemají slov... Vydávají jen kníkavé zvuky a v roztomilosti si s Františkem nezadají,“ rozplýval se Klus na sociální síti, kam sdílel i první fotku s roztomilým pejskem.

Video
Video se připravuje ...

Tamara a Tomáš Klusovi: Zvláštní úchylky při jízdě auty! Markéta Reinischová, Daniel Kristl

Tamara pak sdílela video zachycující první okamžiky jejich dcer Josefíny (v květnu 11) a Jenovéfy (6) strávené s novým členem rodiny. To se neobešlo bez slziček radosti. „Posíláme trochu dojemnosti a lásky... do světa, který zuří, běsní a blázní...“ napsala k záběrům, které skutečně berou za srdce. Ani pro nového člena domácnosti totiž Klusovi nezanedbávají svého staršího pejska jménem Rodrigo. Na svého nového „bráchu“ tak rozhodně nemusí nijak žárlit...

Fotogalerie
44 fotografií