Kromě toho, že se diváci v závěru seriálu dozvědí, jak to dopadne s Filipovou léčbou jeho vlastními kmenovými buňkami, prohlédnou si i křivky slavné české herečky. Petr Vaněk (44) – Jarčin seriálový milenec – totiž vyvěsí do výlohy v galerii její akt s názvem Odcházející krása. Jak deník Aha! zjistil, není to žádná zdařilá fotomontáž, ale Terezina reálná fotografie!

Víc toho nebude

„Bylo to poprvé a naposledy,“ okomentovala černobílý snímek herečka s tím, že nakonec to ale bylo příjemné. „A bylo to hotové poměrně rychle,“ dodala. Akt, na kterém je Tereza do půl těla nahá, pořídil Lukáš Dvořák, který se na zachycení krásy nahého ženského těla specializuje. A je vyhledávaný i mezi celebritami – snímky má od něj modelka Simona Krainová (51), zpěvačka Tereza Kerndlová (37) a další. „Tereza z toho měla obavy, ale když se začalo fotit, zklidnila se. Myslím, že ji to nakonec bavilo, a bylo to fajn,“ zavzpomínal na atmosféru v ateliéru. „Ze začátku z toho měla respekt, samozřejmě nevěděla, co z toho vzejde. Ale pak, když viděla ty fotky, říkala, že se jí to strašně líbí,“ dodal s tím, že nejdůležitější je na modelku netlačit.

Existují kopie

V seriálu ale lechtivý snímek moc dobře nedopadne – Pavel Řezníček (57), jinak Jarčin manžel Mirek, ho rozšlape, zničí! Terezin snímek ale stále existuje v digitální podobě, takže na place zanikla pouze jedna kopie. „Ano, dá se vytisknout, ale jsem vázán smlouvou,“ přiznal fotograf, že akt bez souhlasu nesmí pověsit do galerie, ani ho prodat. A doma na zdi krásný snímek nemá ani sama herečka. „Ne, žádnou svoji fotku bych si nepověsila. Až tak se opravdu nemiluju,“ smála se dcera hereckých legend Vlastimila Brodského (†81) a Jany Brejchové (84). Jak osmidílný seriál dopadne, sledujte dnes večer od 20:10 hodin v České televizi.

Špatná reklama

Do seriálu fotograf Lukáš Dvořák zapůjčil i část svého díla. Ostatně i fyzicky je seriálovému fotografovi podobný. Svádění modelek s ním ale společné nemá. „Seriál jsem zatím neviděl, ale přátelé mi říkali, že fotograf tam trochu svádí holky. Ale to nemá s realitou nic společného, je to taková špatná reklama,“ hájí se. „Kdybych tohle dělal, pak bych akty nemohl fotit. Nikdo by se mnou ani nechtěl pracovat,“ vysvětluje.

Video
Video se připravuje ...

Blesk Podcast: Milostné scény nesnáším, říká režisérka Smyslu pro tumor. pdc, bp, Jedlička, Železný

Fotogalerie
47 fotografií