Zpěvačka se ve středu odpoledne ozvala fanouškům přes svůj instagramový profil, který sleduje skoro 30 tisíc lidí. „Moji milí příznivci, od soboty se léčím z covidu.  Musíme, bohužel, přeložit pár koncertů. Jsem pod peřinou v teple, dělám si prieznitzové zábaly, piju vincentku, vývary, manžel mi vaří čaj a zahřívá dlaň,“ svěřila se z lůžka. 

„Dělám všechno pro to, abych mohla brzy zpívat a vrátit se na jeviště. Myslím na vás, své věrné diváky a těším se, že se brzy uvidíme,“ vzkázala zpěvačka, která má už na 28. prosince naplánovaný velký koncert v pražské O2 areně. 

Připojila fotku z pohovky – a některé fanoušky zarazilo, že jí to až podezřele sluší. „Někdy bych chtěla takhle vypadat, až budu nemocná. Vám to zkrátka sluší furt. Tak se hlavně opatrujte!“ komentovala jistá fanynka. Jak ovšem zpěvačka vysvětlila, snímek není aktuální. „Fotka je pár týdnů stará, dnešní by se vám nelíbila,“ přiznala nemocná pěnice. 

Kolik koncertů bude potřeba odložit a které už zpěvačka zvládne odzpívat, to je zatím stále nejasné. „Prosím, koncert 14. 12. v Kuřimi platí?“ ptala se jedna z fanynek. „Moc si to přeji!“ odpověděla Rottrová

Video
Video se připravuje ...

Marie Rottrová na koncertě Leony Machálkové: Co jí vadí na Lucerně? Luboš Procházka

Fotogalerie
42 fotografií