Biatlonová legenda a ne příliš oblíbená moderátorka Gábina Soukalová na svůj instagram před pár dny nahrála video, které mělo sloužit jako obyčejná reklama na jistý doplněk stravy. Drobná chyba ale způsobila, že záběry rychle oblétly internet – a to i přes to, že je sportovkyně brzy smazala. 

Kiks zeštíhlujícího filtru?

Video zřejmě natáčí Gabrielin partner, podnikatel Miloš Kadeřábek (35), s nímž má dceru Izabelu Gabrielu (2). Kamera zabírá elegantní rodinnou kuchyni, v níž olympijská medailistka stojí zády k objektivu a čelem k oknu. Na sobě má upnuté růžové leginy a sportovní podprsenku ve stejné barvě. 

Už v prvních vteřinách videa je ale jasně patrné jisté přeskočení, které ze všeho nejvíce připomíná chybu zeštíhlujícího filtru – Gábinina stehna a pozadí se zčistajasna zúží, aby vzápětí „poskočila“ zpátky na původní velikost. Chtěla snad sportovkyně vypadat hubenější?

„Má to zapotřebí?“

Uživatelům sociálních sítí drobný omyl samozřejmě neunikl a na Gábinu se ihned snesla kritika ze všech stran… „Jako kdyby to zrovna ona se svou postavou měla zapotřebí, ach jo,“ zněl jeden z komentářů vyjadřující často se opakující názor. 

Soukalová se rychle pokusila chybu zahladit. Video smazala a nahrála znovu, tentokrát už bez záhadného přeskočení. Jak už to tak ale na internetu bývá, video už si žije vlastním životem. Lidé ho na sítě nahrávají z jiných účtů a čile spekulují, co za kiksem vlastně stálo. 

Video
Video se připravuje ...

Chtěla si Gábina Soukalová zeštíhlit postavu filtrem? Twitter / @storcpatrik

Fotogalerie
72 fotografií