A tak se Eliška, která je čtyřnásobnou tetou, stala macechou! „Naštěstí mám zkušenosti z dětských táborů, které jsme pořádala, takže jsem si ke klukům rychle našla kamarádský vztah. Jsem pro ně maceška a díky nim jsem i přibrala. To, co společně dokážeme sníst, je neskutečné, ale vůbec mi to nevadí,“ tvrdí kráska, která v minulosti trpěla mentální anorexií.

Vztah Bučkové a Váchy trvá už dva a půl roku a vzhledem k tomu, že je podnikatel už oficiálně rozvedený, svatbě nic nebrání.

Video
Video se připravuje ...

Eliška Bučková Markéta Reinischová

Už mi pár prstýnků koupil, ale ještě nepoklekl. Na druhou stranu to má hodně těžké, protože jsem mu řekla, že to nesmím tušit, chci to opravdu jako překvapení. Já bohužel najdu úplně všechno, a tak všechno hned zjistím. Jsem takový detektiv na druhou a navíc poslouchám krimi podcasty, takže dost praktik ovládám. Vím, že to má hodně těžké, ale chci moment překvapení,“ svěřila se Blesku bývalá královna krásy, která s partnerem nechyběla na otevření baru v centru Prahy.

„Dneska jsem tady jako jeho doprovod, protože to je podnik jeho kamarádů. Doléčuji angínu, tak se dlouho nezdržím,“ dodala Eliška.

Fotogalerie
69 fotografií