Česká Halle Berryová to v životě vůbec nemá jednoduché a její štíhlá postava je vykoupená mimo jiné přísnou doživotní dietou. V pořadu Na kafeečko u Milušky Bittnerové (45) se Vlaďka svěřila, že problémy, které jí dodnes omezují život, začaly už v šesti letech.

Dřív se bolest břicha léčila tak, že vám na něj dali pytlík ledu. Jenže tímhle se mi také de facto vytvořily chronický záněty,“ konstatovala hořce. Vše se navíc ještě zkomplikovalo, když tehdy desetiletou Erbovou po operaci prasklého slepého střeva napadly dvě dívky.

Zdravotní stav Vlaďky se pak ještě zhoršil a potíže pokračovaly. „V osmnácti letech začaly operace srůstů střev, prodělala jsem jich asi jedenáct. Operovali mě každý rok a někdy i dvakrát,“ prozradila bývalá playmate z roku 2003, která až do konce života musí dodržovat přísnou dietu.

Nesmí maso, zrníčka, slupky, luštěniny ani jídlo připravované na oleji. „Naučila jsem se s tím žít, ale porody a těhotenství byly komplikovaný a o dvě děti jsem přišla,“ přiznala matka Viktorie (otec hokejista Z. Bahenský) a Marcuse (otec fotbalista T. Řepka) smutné životní zkušenosti. Své potomky tak má úplným zázrakem. Lékaři jí už v mládí řekli, že kvůli onemocnění nebude moct mít děti. 

Na ty je v současné době sama. Ale nestěžuje si. „Pořád si myslím, že vydělávám dost peněz, takže se máme dobře. Vlastním několik nemovitostí, které pronajímám, mám vlastní podnikání v Brně a nyní se tam chystáme s kamarádkou otevřít kavárnu,“ prozradila Erbová. Na muže tak nyní nemá ani pomyšlení. 

Video
Video se připravuje ...

Vlaďka Erbová o rozvodu s Řepkou a o vztahu s novým milencem! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
38 fotografií