Jako Marta se tedy v seriálu Agrometal v pohodě nejdřív svlékla do krajkové košilky a pak nechala roztančit prsa na balonu. Jak jsme zjistili, nerozporovala by zjevně nic. Ne, že by se vnadná herečka tak ráda vyžívala v lechtivých scénách, roli Marty v Agrometalu prostě potřebovala kvůli honoráři.

Leichtová se totiž pustila do podnikání, s kamarádkou si vloni v dubnu v centru Ostravy založila dětskou herničku s rodičovským koutkem a nám potvrdila, že se jí moc nedaří. „Koutku světa rapidně dochází finance. A protože jsou to především moje finance, tak docházejí i mně. Jasně že nemít prachy nevadí, ale někdy už to fakt vadí,“ vypůjčila si hvězda sitcomu Comeback popěvek z pohádky Tři veteráni.

Jak jsme zjistili, jedna hodina v její herničce vyjde na 200 korun, honorář za roli v seriálu tak herečce přišel víc než vhod. „Děláme a vymejšlíme všechno možný, hledáme dotace, ale fakt to vyčerpává. Není v tom ani za nehet svobody,“ popsala Leichtová podnikatelské trable, kvůli kterým nemá čas na partnera, herce a režiséra Vojtěcha Štěpánka (39) a dcerky Dorotku (5) a Rozárku (2). 

Video
Video se připravuje ...

Podfuk Leichtové na partnera v 7 pádech Honzy Dědka. Oddá je hvězda StarDance, farářka Kopecká? FTV Prima

Fotogalerie
42 fotografií