Oblečení od předních českých návrhářů za zlomek ceny a jedinečné kousky z šatníků známých žen českého showbyznysu – to byla hlavní lákadla historicky prvního charitativního bazárku Nadačního fondu Propolis 33, který pořádala jeho zakladatelka Lilia Khousnoutdinova.

Na bazárek zavítala kromě jiných i Dagmar Havlová, které nejsou podobné charitativní činnosti cizí. Podle našich informací přinesla dvě trička, která věnovala do bazárku.

Ti, kdo chtěli pro změnu nakupovat, měli opravdu z čeho vybírat. „Oblečení nám opravdu mizelo před očima, takže jsme museli v polovině akce doplňovat. Moje skříně se opravdu provětraly. Mám velkou radost, jak úspěšný bazárek byl, určitě ho neděláme naposledy,“ prozradila Khousnoutdinová s tím, že akce vynesla 150 tisíc korun.

Kousky do šatníku z druhé ruky, ale i z kolekcí slavných českých návrhářů si přišla vybrat třeba i Táňa Kuchařová, herečka Alena Doláková či spisovatelka Bára Nesvadbová nebo Olga Lounová, která si koupila šaty po samotné zakladatelce Lilii z dílny Táni Kovaříkové. 

Fotogalerie
35 fotografií