„'Malá rodinná oslava', kterou pro mě uspořádala rodina a pár přátel, se proměnila ve vítání desítek kolegů a kamarádů. Byl to pro mě šok! Krásný šok!!“ přiznala s odstupem několika dní na sociální síti Dagmar Havlová a poděkovala své dceři Nině (46), která to všechno zorganizovala, zpěvačce Olze Lounové (42), co se postarala o výzdobu, a Martině Jandové (52), kterou nazvala „ženskou do nepohody“ a která o jejím životě natočila dokument, jenž odvysílala CNN Prima News. 

Na narozeninovém večírku, který se konal na Občanské plovárně hned u Vltavy, nechyběli třeba Dagmařini kolegové z filmů Vlastníci či Dědictví aneb Kurvahošigutntág - tedy například Tereza Ramba (33), Miroslav Donutil (72) či Bolek Polívka (73). Ten jí prý řekl, že ve Francii by oslavila 30 a 30 a 10. „Pro mě ale číslo 7 je číslo šťastné, nic naplat,“ uzavřela spokojená oslavenkyně.

„Virtuální detox mi udělal dobře, ale už se začínám probírat dopisy, květinami, dárky téměř nepřetržitě! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Leč - není v mých silách odpovědět všem. Ani kdyby mi bylo 20. Omlouvám se,“ uvedla na instagramu a vypíchla především blahopřání od prezidenta Petra Pavla (61) a prezidentky Zuzany Čaputové (49), co ocenili hlubokou stopu, kterou Havlová v české tvorbě (a vlastně i coby Veškrnová v té československé) zanechala.

„Já bych se rád připojil k řadě gratulantů a chtěl bych vám popřát nejenom pevné zdraví, ale také dobrou náladu, pohodu, a chtěl bych vás vidět v tak dobré náladě, jako jsem vás naposledy viděl při inauguraci, a samozřejmě také hodně lidí kolem vás, kteří vás mají rádi a budou vám dělat prostředí příjemným. Všechno nejlepší,“ uvedl nový český prezident.

„Ve své herecké profesi jste ztvárnila množství nezapomenutelných rolí, kterými jste potěšila české i slovenské diváky. Tu úctu si zasloužíte,“ řekla ve svém videovzkazu zase slovenská prezidentka.

Video
délka: 00:32.36
Video se připravuje ...

Unikátní otevřená zpověď Dagmar Havlové Veškrnové při příležitosti jejího životního jubilea CNN Prima News

Pod příspěvkem Havlové pak následovala další nálož gratulací a přání, třeba od hereček Jitky Čvančarové (49), Barbory Seidlové (41) a Terezy Brodské (54), spisovatelek Haliny Pawlowské (68) a Báry Nesvadbové (48), modelek Jitky Boho (31) a Daniely Peštové (52), a také třeba od módní návrhářky Blanky Matragi (70). Jejich vinšování a slova plná lásky si můžete přečíst v naší galerii.

Fotogalerie
204 fotografií