Středa 17. dubna 2024
Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie
Oblačno, déšť 10°C

Vypráskané Velikonoce slavných: Jandovky v krojích, sto koledníků Žilkové a Štíbrová sama se slivovicí!

/
 • Jak probíhaly Velikonoce u slavných?
  11. dubna 2023 ● 14:55

  Velikonoční pondělí se po celé republice slavilo, kluci chodili koledovat s pomlázkou, holky před nimi utíkaly a děti s jiskrami v očích hledaly velikonoční nadílku a vajíčka. Tradice Velikonoc dodržely i české slavné osobnosti, podívejte, jak se slavilo u nich. 

 • 1.

  Jandovic holky - Marta Jandová, Martina Jandová a Alice Jandová

  Holky od rockera z Olympicu Petra Jandy od sebe nedají ani ránu! A tak dcera Marta, manželka Alice a bývalá manželka Martina Velikonce trávily pospolu na chalupě jedné z nich. Oblékly kroje a náramně se bavily. 

 • 2.

  Kristýna Leichtová - herečka

   „V neděli ráno rozsypal sladkosti po zahradě v Mostech u Jablůnkova. V pondělí dodělávám vajíčka v autě cestou na Kokořínsko. A čili o zhruba 24 hodin později a nějakých 500 km dál, užíváme Velikonoce! Život na cestě,“ poznamenala herečka ke svému programu o velikonočních svátcích.

  Kristýna Leichtová si oblékla tradiční český kroj na Velikonoce.
  Autor: Instagram

 • 3.

  Veronika Žilková s Agátou - herečka s dcerou

  „Koledníci iduuuu. Úžasný Jaromír v domě vaří pro naši United Family velikonoční oběd,“ hlásala na Velikonoční pondělí Žilková, která dorazila nechat se vyšupat k dceři Agátě Hanychové. Ta pro změnu práskla, že přišla asi stovka koledníků.

  Mladíci z vesnice vyšupali pořádně Veroniku Žilkovou.
  Autor: Instagram

  Pomlázkou dostala i Agáta Hanychová.
  Autor: Instagram

 • 4.

  Denisa Pfauserová - herečka

  Těhotná Řachanda se nemohla přestat smát, když na ni její přítel Martin vyběhl s pomlázkou a chtěl ji vypráskat. Chvíli před ním utíkala, nakonec se tomu stejně nevyhnula a vylovila pro něj z lednice malované vajíčko. 

  Denisa Pfauserová se nemohla přestat smát, když na ní přítel naběhl s pomlázkou.
  Autor: Instagram

 • 5.

  Maroš Kramár - moderátor, herec

  "Veselé velikonoční svátky, milí přátelé," vzkázal svým fanouškům polonahý Kramár s ošatkou plnou vajec v rukách. 

  Velikonoce podle Maroše Kramára.
  Autor: Instagram

 • 6.

  Míša a Roman Tomešovi - zpěváci

  "Letošní Velikonoce byly jedny z nejprožitějších, proto nemám ani žádný pěkný rodinný fotky do feedu jako každej. Jak jste to všichni stihli sakryš? Tak tady alespoň pár highligtů z tohodle nádhernýho prosluněnýho dne na vsi, kde se tradice stále ještě ctí. Hlavně ta s polejváním koledníků, když přijdou po poledni. Tu mám teda hodně ráda. Jak jste si koledu užili vy?" okomentovala Tomešová video, které stihla natočit během oslav. 

   

 • 7.

  Martina Pártlová - zpěvačka

  "Tak… a máme ty Velikonoce za sebou. Nakoupila jsem milion výslužky, pro kterou si nikdo nepřišel, Stella šla koledovat s tatínkem, i když to údajně není pro holky, dostala sem symbolickou nakládačku a vejce sou furt někde schovaný po zahradě. Mise splněna. Krásné Velikonoce přátelé," prozradila Pártlová o svém pondělí. 

  Velikonoční pondělí Martiny Pártlové s rodinou a přáteli.
  Autor: Instagram

 • 8.

  Jitka Boho - modelka

  "První Velikonoce a dnes k tomu Tedík přesně půl roku…Kluci moji," napsala k příspěvku modelka. Nezapomněla se ani pochlubit domácím mazancem, který upekla. 

  Partner Jitky Boho s jejich synkem Tadeáškem o Velikonocích.
  Autor: Instagram

 • 9.

  Veronika Arichteva - herečka

  "Nevím, jestli ten netradiční, nečeskej hunting eggs, kterej jsem ještě před pár lety neznala, bavil víc děti nebo mě. První byla naše klasická mrskačka, jasný. Ale ponecháme si oboje. Už kvůli těm pár chvilkám samoty u lesa hned po ránu. Splněno. Jdu shánět vánoční papír," okomentovala letošní Velikonoce Veronika Arichteva

  Syn Veroniky Arichtevy Luka hledal velikonoční nadílku v lese.
  Autor: Instagram

 • 10.

  Monika Absolonová - zpěvačka

  Zpěvačka měla doma o zábavu postaráno. S pomlázkou na ni naběhli její dva synové Tadeáš a Matouš a ještě si pozvali další kamarády. 

 • 11.

  Nikol Leitgeb - herečka

  Pondělní hodování vyřešila Nikol Leitgeb Štíbrová po svém. Zatímco šel její manžel se syny koledovat, ona zůstala doma, nalila si slivovici a koukala na pohádku. A bylo jí dobře. 

  Nikol Štíbrová si nalila panáka, když šli její kluci koledovat.
  Autor: Instagram

 • 12.

  Olga Lounová - zpěvačka

  Zpěvačka strávila Velikonoce na chalupě se svou rodinou, babičkou a mladší sestrou. Poctivě malovali vajíčka a její dcerka Arianne prožila své první Velikonoce. "Tak Velikonoce úspěšně za námi.. koledovalo se, zpívalo, šlehalo… tak jak to má být," svěřila se Lounová.

  Olga Lounová s babičkou a sestrou tradičně malovali vajíčka.
  Autor: Instagram

  První Velikonoce dcerky Olgy Lounové Arianne.
  Autor: Instagram

 • 13.

  Leoš Mareš - moderátor

  Moderátor měl letos poprvé na práci vyšupat pomlázkou hned dvě své lásky. Jako první dostala vyšleháno jeho manželka Monika, a pak se vrhl na dcerku Alex, která je sledovala z okna. Velikonoce trávili na chalupě v jižních Čechách.

   

 • 14.

  Standa Hložek - zpěvák

  O Velikonocích Standa Hložek koncertoval v rakouských Alpách. „Narodil jsem se na Hané, tam se dalo jezdit jenom na běžkách kolem kostela a na poli. To mě moc nebavilo. Tady v horách se trochu bojím.  Kdybych se polámal, tak se budu půl roku léčit, ale ohromně se tu kochám, a když vidím Alpy, tak jsem naměkko. Skvěle jsem si to tady užil i s celou rodinou. Dříve jsem jezdil sám a teď se jim to snažím vynahradit. A co se týká koncertu, tak to, že všichni zpívali a blbnuli, to mě hodně bavilo,“ vyprávěl Standa Hložek.

  Standa Hložek dámy nešetřil.
  Autor: Foto: archiv CKPK

 • 15.

  Mahulena Bočanová - herečka 

  Hložkův koncert si do  Nassfeldu přijela poslechnout a užít i Mahulena Bočanová, tentokrát bez dcery Márinky. Svátky si naordinovala tak, aby si pročistila hlavu a byla sama za sebe. “Mohla jsem lyžovat, jak jsem chtěla, jít spát a vstávat, jak jsem chtěla. To potřebuji jednou za čas, abych se nezbláznila. Pozval mě kamarád Petr Kopal již poněkolikáté, vždy se tam ráda vracím. Mám to tam ráda, je tam spousta kamarádů, večer se zasmějeme a lyžování je jako z pohádky,“ dodala odpočatá Mahulena. 

  Mahula Bočanová Velikonoce protancovala.
  Autor: Foto: archiv CKPK

 • 16.

  Jan Čenský - herec 

  V rakouských Alpách se radoval i pohádkový princ Honza Čenský, kterého publikum doslova vyburcovalo, aby zazpíval píseň Dělání. A tak se chopil mikrofonu a nezklamal. Přítomné dámy byly radostí bez sebe. „Určitě mi je zájem příjemný, ale když někdo přijde pro podpis, že ho potřebuje pro babičku, tak už je to na pováženou. Každému chlapovi to pořád dělá dobře. A můj vztah k Nassfeldu? Mě hodně baví, že sem jezdí fajn lidi, které sem zve Petr Kopal a taky nás, tzv. kašpary, abychom vše oživili. Letos jsem poprvé zažil, že tu bylo i spousta dětí a my dospělí vidíme, že pokračují v naší cestě, a to je moc příjemné,“ vysvětloval Honza Čenský. 

  Velikonoce strávili Čenský, Bočanová i Hložek v rakouském Nassfeldu.
  Autor: Foto: archiv CKPK

 • 17.

  Galerie

  Video
  Video se připravuje ...

  Josef Vágner: Velikonoce mě baví od doby, co se vejce změnily v tekutou pomlázku! Thomas Kruchina, Aleš Brunclík

  Fotogalerie
  41 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 2

Kristýna Fla: Ta Aguš je úplně vymaštěná, když pózuje s nohou i u mrskání.

(11. 04. 2023 17:29)

papouskova: No jistě Žíla a Agáta , ty určitě měly davy koledníků , takové uječené hokyně, ty stály u okna a všechny kolem jdoucí volaly na koledu

(11. 04. 2023 16:11)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy