20. říjen 2019
Svátek slaví Vendelín, zítra Brigita

Slavní vyvezli děti do Varů: Procházky po kolonádě, osvěžení na baru i práce

/
 • Slavní vyvedli své děti na karlovarský filmový festival.
  7. července 2017 ● 19:49

  Filmový festival v Karlových Varech si neužívají jen celebrity, ale i jejich děti. Někteří slavní vyvedli své ratolesti na kolonádu a jiní si zase se svými potomky užívali volné chvíle na baru. Kdo se tedy v lázeňském městě ukázal?

 • 1.

  Aleš Lehký se svým synem

  Bývalý člen skupiny Lunetic, zpěvák a moderátor Aleš Lehký, si vyrazil s manželkou Janou a synem Adamem na filmový festival do Karlových Varů. Počasí jim přálo a všichni dbali na pitným režim, během dne se občerstvili na baru.

  Aleš Lehký

 • 2.

  Tereza Černochová

  Zpěvačka Tereza Černochová také dorazila do lázeňského města. S sebou vzala svou dcerku Lauru. Malá princezna byla v dobré náladě a nutno říct, že vypadá jako andílek.

  Tereza Černochová

 • 3.

  Pavel Liška a Bára Poláková

  Poslední příležitost užít si festivalovou atmosféru využili i Pavel Liška s Bárou Polákovou, kteří dorazili i s malou dcerou. Po lázeňském městě se procházeli s kočárkem.

  Pavel Liška a Bára Poláková

 • 4.

  Emma Smetana

  Emma Smetana a Jordan Haj si také užili procházku po kolonádě s dcerkou Marlene. Po městě se procházeli s kočárkem.

  Emma Smetana

 • 5.

  Dana Morávková

  Herečka Dana Morávková přijela na filmový festival s manželem Petrem Maláskem a se synem. Zatímco Dana s Petrem se přijeli koukat na filmy, jejich syn je ve Varech především pracovně. „My chodíme do kina a syn tu pracuje. Našel si tady brigádu na pokladně, kde prodává lístky. Jsem moc ráda, že mu to vyšlo,“ svěřila se herečka.

  Dana Morávková

  Fotogalerie
  6 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 6

melindala: Syn Moravkove je tutove buzna jako vysita Je hrozne osklivej.

(08. 07. 2017 00:52)

maq7:

(07. 07. 2017 21:46)

zkratik: „Péťa přestal chodit na klavír, na který se učil hrát od pěti let. Je to jeho rozhodnutí, tak toho snad nebude litovat...,“ svěřila deníku Aha! herečka na přehlídce Versace Jeans, na kterou ji syn doprovodil místo manžela. Je dokonce možné, že se syn bude věnovat herectví, protože z něj roste nový lamač dívčích srdcí. a ležím

(07. 07. 2017 20:38)

robin5: Ten syn Morávkové je hnusný. Snad by ho neměli nechat fotit, Morávková s pusinkou jako slepičí kloaka je sice taková stará-mladá, ale mladý vypadá jako retardovaný.

(07. 07. 2017 20:29)

11karel11: Celý ten Kájův festival je jedna velká snobárna, baby se předhání, která bude mít lepší ohoz, jinak v hlavě mají nasr.... Myslí si, že jsou nadlidi.

(07. 07. 2017 20:11)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy