Zatímco v minulosti Lela milovala co možná nejodvážnější modely a nevadilo jí ani nějaké to pózování pouze v prádle, v poslední době si oblíbila spíš elegantní oblečení. Výjimkou nejsou dlouhé kalhoty ani halenky zcela bez výstřihu. Pod šaty ovšem moderátorka vlastního pořadu Lela Show stále skrývá křivky, jaké by jí mohl kdekdo závidět. 

Sexy pyžámko silikony skoro nepobralo

Na svém instagramu se pochlubila krátkým videem ze své koupelny. Dvojnásobná máma na něm má mokré vlasy zamotané v ručníku a na sobě má jen sexy pyžámko složené z krátkého tílka s pořádně vražedným výstřihem a krajkového spodního dílu, ze kterého ovšem vykukuje jenom kousek. Chybělo jen málo a Leliny gigantické silikony z tílečka vypadly... 

Chci na sobě makat víc!

Lela si tílečko jednou rukou vytáhla nahoru a odhalila vosí pas s vymakaným, plochým bříškem. Přiznala ovšem, že se sebou stále není spokojená. „Nejsem takový dříč, protože se neumím vzdát sladkého. Ale chci pro sebe udělat víc. Víc cvičit a sladké vyměnit za něco jiného,“ svěřila se. Tak jen pozor, aby se úplně neztratila!

Video
Video se připravuje ...

Lela Vémola: Proč začala s plastikami? A kterých lituje? 

Fotogalerie
150 fotografií