Půvabná finalistka kuchařské show se poprvé s nádorem na mozku prala v roce 2014, podstoupila čtyři operace, ale nařízenou léčbu odmítla. „Všechno jsem odmítla a rozhodla jsem se jíst zdravě, že vynechám cukr a maso. Mám daleko víc energie, tři roky to drží a tři roky nejsem nemocná,“ pochlubila se krásná Denisa v prvních dílech MasterChefa 2019.

Bohužel se nádor vrátil v daleko agresivnější formě a Denisa musela opět pod kudlu. „Nesmím zapomenout datum 1. 2. 2023 svého výročí. Za chvilku to už bude měsíc po operaci. Toto letí. Vůbec jsem nevěděla, jak to celé dopadne a přestanu ze dne na den mluvit, psát a číst. Konečně už začínám mluvit a normálně fungovat. Díky bohu za to, připadala jsem si opravdu mimo a řeknu vám teda, že to byla velká deprese. Ale to je prostě život, nikdy nevíte, co přijde, karty na stůl, nebát se a budeme hrát. Věřím, že budu v pořádku a budu zdravá,“ napsala na sociální síť kuchařka.

Video
Video se připravuje ...

Kašpárek z MasterChefa po kolapsu: Musel jsem říct dost! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Aktuální stav je takový, že postupem času by se mi měla řeč zlepšovat, ostatně jako i čtení i psaní. V myšlení teď taky nejsem zrovna Einstein. Každopádně po splasknutí otoku na mozku by se mělo všechno zlepšit. I s tímto psaním mi teď pomáhá můj manžel Roman, protože by to pro mě bylo moc náročné. Každý den hodně odpočívám a již jsem nasadila infuzní terapii a další alternativní léčbu...,“ informuje o svém stavu Cziglová, pro kterou manžel uspořádal sbírku na další léčbu.

„V první řadě bych vám všem chtěla strašně moc poděkovat za pomoc v naší sbírce na Donio.cz, která mě totálně překvapila. Takový výsledek by mě nikdy nenapadl. ŠKODA, že se automaticky nerovná uzdravení. Nenacházím slova, která by vyjádřila moji vděčnost. Věřím, že díky vám mám teď větší šanci na vyléčení. Variant, jakou léčbu zvolit, není málo, jen je potřeba dobře vybrat, ale o tom až v dalších příspěvcích,“ dojala se Denisa. Doposud jí lidé poslali 4 614 853,00 Kč.

Fotogalerie
15 fotografií