Není to tak dávno, co bijec doma žehlil avantýry s hvězdičkou filmů pro dospělé Rikou Fane (18) a už v tom lítá znova! V Thajsku, kam odletěl nabírat kondici před dalšími zápasy v Oktagonu, byl čirou náhodou načapán znovu na švestkách.

Mladý Slovák vysílal živě z ulic Bangkoku, když se za ním na kameře najednou objevil Karlos kráčející s neznámou sexy blondýnkou, která vypadá trochu jako Lela. Podle zjištění Blesku je to ale servírka z brněnského baru Pitkin, kde bývá Vémola častým hostem.

Karlos vrací úder

„Vidím, že Česko zase žije nějakou kauzou, že kolem mě prošla nějaká paní na chodníku, tak ze mě zase všichni dělají sexuálního predátora, že si sem jezdím asi užívat a ne trénovat,“ reagoval rychle Vémola na instagramu.

Jenže tady něco stále nesedí. Servírku Laru jsme hledali v zaměstnání, tam ale není k zastižení. „V práci v Pitkinu byla naposledy jedenáctého února,“ potvrdil Blesku zdroj z jejího okolí.

Záhy se nám Laru podařilo kontaktovat přes mobil a ona nám v komunikaci potvrdila, že je skutečně v Thajsku. Její první reakce však byla ostražitá: „Myslím, že momentálně, ať se vyjádřím jakkoliv, lidi stále budou věřit té pro ně zajímavější verzi a spojovat mě s Karlosem. Zatím si chci zvážit pro a proti, co se týká mého soukromí. Nehledejte opět, prosím, žádnou spojitost s Karlosem,“ napsala nám Lara.

Na dotaz, zda je to celé jen nedorozumění a ona se v Thajsku v zápasníkově blízkosti vyskytuje čirou náhodou, odpověděla: „Ano, jde o nedorozumění a mám i důkazy, ale jsem stále v šoku a snažím se to trochu rozdejchat,“ vyjádřila se Lara. Žádné důkazy ale do uzávěrky redakci, byť k tomu byla vyzvána, nedoložila...

Vyhraněný vkus aneb Jedna jako druhá...

Krásky kolem Karlose jsou všechny jako přes kopírák – napíchaná pusa, napumpované poprsí, botox, plastiky, blond hříva. Jen jména se trochu mění – Rika, Lara...

A doma má Lelu, ale na jménu přece jen až tak nesejde. To, že má Karlos kolem sebe děvčata jednoho a téhož typu, mu sice chvíli prochází, ale pravda nakonec vždy vyjde najevo...

Video
Video se připravuje ...

Karlos a Lara v Thajsku Twitch

Fotogalerie
168 fotografií