Zdroj ze zákulisí dokumentu o Hanzlíkovi, který natočil režisér Viktor Polesný a minulý týden jej odvysílala Česká televize, tvrdil, že se oba herci, po její zpovědi před kamerou o Jaromírovi, potkali na place. Jenže tohle si podle čerstvého vyjádření Terezy jen někdo přál.

„On o to nestál. To celý spunktoval Viktor, nevznikl žádný společný záběr. My jsme všichni natáčeli zvlášt, vždy s šéfem, a pak přijel někam na jiné místo kovboj na bílém koni a ten natáčel sám, když už tam nikdo nebyl,“ šla s pravdou ven Tereza, která se ale nezlobí, že jejich blízký člověk chtěl, aby se usmířili, a dělal pro to maximum. „On očividně nestál o to, aby se s někým v tom dokumentu viděl,“ podotkla dál Brodská.

Nepozval ji

Přesně ten samý blízký člověk herců si také přál, aby Brodská přišla na páteční oslavu otčímových 75. narozenin. „Já jsem nedostala žádnou pozvánku, když nedostanete pozvánku, tak nemůžete jít na oslavu. Ale my se celoživotně nezveme na narozeniny. Já z toho nejsem smutná,“ popsala Brodská, která vstřícný krok k usmíření udělala. „Mám ho opravdu ráda. Já jsem o Vánocích napsala ten vzkaz. On nemá sociální sítě, tak se to možná k němu nedostalo. Jenže zřejmě má pořád tu výstřižkovou službu, už asi sto let, tak se k tomu třeba nějak dostal, ale i tohle zůstalo bez reakce,“ mrzí Terezu.

Video
délka: 00:45.28
Video se připravuje ...

7 pádů Honzy Dědka: Jakou školu života dostal Hanzlík od Miloše Kopeckého? 

Fotogalerie
72 fotografií