Blonďatá herečka si prošla v minulosti rozvodem a rozchody, ale později našla lásku na nečekaném místě. V reality show Survivor se seznámila s pohledným Turkem Bertugem ze štábu, který se pracovně ochomýtal okolo soutěžících tak dlouho, až to zajiskřilo.

S Bertuğem Baloğluem udržovala kvůli vzdálenosti obou států vztah spíše na dálku, ale i když těch vzácných chvílí nebylo asi tolik, kolik by si Pazderková určitě přála, ještě nedávno krmila instagram společnými zamilovanými fotkami. Na pomyslné lince Praha - Ankara jejich láska jen kvetla.

Vztah sice měl své trhliny kvůli vnějším byrokratickým vlivům, ale pár se tím nedal zlomit. Turecko není v Schengenu a pro Čechy tak platí tvrdší vstupní podmínky. Vše se ale možná změnilo.

"Někdy je těžší a bolavější se rozhodnout, a udělat krok k tomu být šťastný, než zůstat nešťastný. Ať už se jedná o práci, rodinu, přátele nebo lásku. Člověk občas musí sebrat všechny síly, co zbývají, aby ten krok mohl udělat. Ale o tu sílu, kterou mu takové rozhodnutí přinese, už nikdy nepřijde. Slzy uschnou, a jizvy na srdci budou jejím připomenutím. Jo, a dobrý makeup dělá zázraky..." napsala Iva a pozornému fanouškovi neuniklo to, že z instagramu zmizely její společné fotky s přítelem, které ještě nedávno s láskou nahrávala. A mazal očividně i on.

Mnoho lidí si myslí, že slova o bolesti mohla patřit situaci v Turecku, které zažilo příšerné katastrofické zemětřesení, a Iva má tak důvod k starosti o svou láskou. Nicméně na instagramu se hrdličky údajně už ani nesledují, takže to přece jen vypadá na konec pohádky Tisíce a jedné noci.

Video
Video se připravuje ...

Velká premiéra Ivy Pazderkové: Přišel mi mail od Krobota a v něm bylo číslo... Pavlína Horáková, Elmer Carvalho

Fotogalerie
51 fotografií