U příležitosti svých padesátin uspořádala Dara Rolins slavnostní megakoncert. Ve vyprodané O2 Areně zazněly její největší hity a mezi nimi i píseň Nebo, peklo, raj, kterou dala dohromady s hudebním producentem a zpěvákem Tomim Popovičem. I když ale Dara píseň stále zpívá, Tomi už upadl do zapomnění. 

To se ovšem zpěvák rozhodl nenechat jen tak. Pro Nový Čas se Dara svěřila, že jí Tomi hned po koncertu poslal pořádně peprnou SMS plnou výčitek a urážek. To Popovič odmítá... Absence na koncertě se ho ale prý přece jen dotkla. 

„V Americe by se to nestalo!“

„Kdyby popová celebrita oslavovala svoje kulaté výročí na scéně např. v USA, myslíte, že by jeden z nejznámějších songů její kariéry nezazněl na megaoslavě v takovém zpěváckém obsazení, v jakém se stal známým? Samozřejmě, nejsme v Americe, tak nemáme ani americké způsoby,“ prohlásil. „Daře jsem poslal svoji osobní gratulaci ke kulatému výročí,“ sdělil ještě deníku.

„Ať vymění psychiatra...“

Následovala ostrá reakce. „Osobní gratulaci? Já bych jeho dost nechutnou slohovou práci, kterou mi poslal, plnou výčitek a urážek, nazvala jinak, ale protože mě to u Tomiho vlastně vůbec nepřekvapilo, neřeším. Doporučila bych mu vyměnit psychiatra a dát se konečně do zenu. Nechápu, že může být tak talentovaný člověk tak nenávistný a dlouhodobě frustrovaný. Na jeho místě bych se soustředila na rodinu a na to, co získal, ne, co ztratil,“ nešetřila ho zpěvačka pro Topky.sk.

Podle Tomiho si Dara všechno vymyslela. „Jestli má být automaticky bez důkazů vnímané jako pravda, že jsem Daře poslal SMS plnou urážek, ať tu osobní SMS klidně celou zveřejní a ať případně tučně zvýrazní ty urážky, které tam viděla. Já jsem je tam nezaregistroval,“ reagoval Tomi s tím, že je sice velmi upřímný, ale lidi neuráží. 

„Nesnáším neférovost!“

Popovič prý už dlouho registruje distanc v souvislosti s písní Nebo, peklo, raj. „Musím říct, že mě hysterická a urážlivá reakce Dary v médiích překvapila. Asi ji vytrhlo z permanentního zenového stavu, že jsem si dovolil konstatovat pravdivé skutečnosti o tom, že já jsem na její koncert pozvaný nebyl, ale moje hudba ano,“ vyjádřil se. 

Dara prý sama souhlasila s podobou písně jako duetu, ačkoli klidně mohla být napsána pouze pro ni. „Její urážlivé výmysly o psychiatrech a rodině komentovat radši nebudu. Nemám v sobě nenávist, jen nesnáším neférovost,“ tvrdí zpěvák.

Video
délka: 02:32.12
Video se připravuje ...

Drahé Vánoce, i cena cukroví stoupá! Detaily bitky u Dary a Nedvěda a krutá zima na Ukrajině Bára Horáková, Lukáš Červený, Reuters

Fotogalerie
109 fotografií