Manželé se společně ukázali na akci Ples jako Brno, kde měl Petr Janda hudební vystoupení. Už dopředu byli ale odhodlaní si program společně užít. Frontman Olympicu ale rovnou přiznal, že na tanec moc není. „Na nějaký ploužák půjdeme,“ slíbil ale své ženě.

Ta měla o programu jasno. „Bude muset,“ rozhodla za něj rázně, ale bylo vidět, že je vše myšleno v dobrém a v legraci. Sama už dobře ví, koho si vzala za manžela a že jeho taneční schopnosti nejsou nejlepší. Zavzpomínala dokonce, jak se Jandovi a jeho kreacím na parketu smála spolu s Karlem Šípem (77).

Také Petr ženu nešetřil a v živém vysílání pro Blesk.cz tvrdil, že on je daleko větší pařmen než jeho žena. „Já vydržím víc, to manželka vždycky kolem půlnoci chce jít spát a je unavená.“ Ostatně z mládí má asi Janda v tomhle ohledu dost natrénováno.

Možná mu ale Alice chtěla dokázat, že i ona leccos zvládne. Nechtěla se nechat zahanbit, a tak na plese oba zůstali asi až do tří do rána. Poté, co Janda dohrál na jevišti, to spolu pořádně rozjížděli na parketu. Chemie mezi nimi byla stále viditelná a zřejmá.

Když náhodou potřeboval jeden z nich pauzu, usadili se na nejbližší židli a odpočívali, přičemž Alice si vyzula i boty. Navíc, bohatě jim stačila jedna židle. Alice si totiž svému muži sedla na klín a on jí spokojeně držel za nožičku, kterou odhalovaly její odvážné šaty. A dokonce jí v jednu chvíli vykoukly i kalhotky. Nevypadala ale, že by se tím nějak trápila. 

Naopak se velmi dobře bavila a dokonce si šla zatancovat i s dalším mužem, a to s docela fešným mladíkem. Možná právě proto si ji Janda nepřestává hýčkat - je mu totiž jasné, že je o ni stále zájem. 

Video
Video se připravuje ...

Divočina na Jandově zahradě: Podvazky, muži v šatech a rockerovy slipy! Kisa Císařová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
215 fotografií